ایلان ماسک در جست وجوی سکاندار برای توییتر

ایلان ماسک در جست وجوی سکاندار برای توییتر

به گزارش بی بی سرور، ایلان ماسک اعلام نمود انتظار دارد مدت زمانی که برای توییتر می گذارد را کاهش داده و مدیر جدیدی برای اداره این شرکت شبکه اجتماعی پیدا کند.به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، ماسک این اظهارات را در جلسه دادگاهی در دلاویر برای دفاع در مقابل این ادعاها که بسته دستمزد ۵۶ میلیارد دلاری وی در شرکت تسلا، بر اساس اهداف عملکردی بوده که به سادگی حاصل شده و توسط هیات مدیره مطیع تصویب شده است، بیان کرد.

سرمایه گذاران شرکت تسلا بشدت نگران مدت زمان طولانی هستند که ماسک برای اداره توییتر اختصاص می دهد. مدیرعامل میلیاردر تسلا، دوشنبه هفته جاری اعلام نمود شب ها در دفتر مرکزی توییتر در سانفرانسیسکو کار کرده و به کار و خواب در این محل تا آن زمان که این پلت فرم شبکه اجتماعی درست شود، ادامه خواهد داد. تمایل ماسک برای کار برای ساعتهای طولانی در لحظه های بحران، بخش شناخته شده ای از برند اوست. اما غوطه ور شدن عمیق این میلیاردر در توییتر بعد از خرید ۴۴ میلیارد دلاری جنجالی این شرکت شبکه اجتماعی که ماسک در مقطعی کوشش کرد آنرا لغو کند، سرمایه گذاران تسلا را نسبت به ظرفیت او برای تمرکز به مسئولیتش بعنوان مدیرعامل ارزشمندترین شرکت خودروسازی جهان نگران کرده است.

ماسک در اظهارات خود در دادگاه اظهار داشت: بعد از خرید یک شرکت برای سازماندهی مجدد آن، به وقت زیادی در ابتدای کار نیاز است اما انتظار دارم که در نهایت، مدت زمان خود در توییتر را کاهش دهم. وی همین طور تصدیق کرد که برخی از مهندسان تسلا به ارزیابی تیمهای مهندسی توییتر کمک کرده اند اما اظهار داشت: این مبادرت به شکل داوطلبانه و بعد از ساعت کاری آنها بوده است.

دو هفته نخست حضور ایلان ماسک در توییتر بعنوان مالک جدید این شرکت، همراه با تغییرات سریع و اغتشاش بوده است. ماسک بعد از به دست گرفتن کنترل توییتر، به سرعت مدیر عامل و سایر مدیران ارشد این شرکت را اخراج کرد و سپس نیمی از کارمندان را اخراج کرد.

بر اساس گزارش رویترز، ماسک روز چهارشنبه ایمیلی به کارمندان توییتر فرستاد و به آنها اعلام نمود باید تا روز پنج شنبه تصمیم بگیرند می خواهند در این شرکت بمانند و برای ساعتهای طولانی، کار فشرده داشته باشند یا این شرکت را ترک کرده و یک بسته جبرانی سه ماهه دریافت نمایند. وی به کارمندان توییتر اظهار داشت: هر کسی که تا بعدازظهر پنج شنبه به وقت نیویورک، روی لینکی که تائید می کند "شما می خواهید بخشی از توییتر جدید باشید" کلیک نکند، به منزله آن شمرده می شود که کارش را ترک می کند.

منبع:

1401/08/28
10:04:04
0.0 / 5
348
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد