دریافت مبلغ اضافی برای خطوط تلفن ثابت رند تخلف است

دریافت مبلغ اضافی برای خطوط تلفن ثابت رند تخلف است

بی بی سرور: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در اطلاعیه ای اعلام نمود تعرفه خدمات تغییر نام و تغییر مکان خطوط تلفن ثابت باید بر طبق مبالغ تعیین شده در مصوبه شماره 2 جلسه 324 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات از متقاضیان دریافت شود.


به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، بر طبق این اطلاعیه سقف هزینه تغییر نام و تغییر مکان خطوط ثابت حقیقی به ترتیب ۳۸ هزار و ۳۰۰ تومان و ۱۴۹ هزار و ۳۰۰ تومان است. همین طور سقف هزینه تغییر نام و تغییر مکان خطوط ثابت حقوقی به ترتیب ۷۳ هزار و ۶۰۰ تومان و ۱۶۲ هزار و ۵۰۰ تومان و دریافت مبالغ اضافی با عنوان تعرفه خطوط رند از مشترکانی که مالک خطوط رند هستند، تخلف شمرده می شود.
به همین دلیل سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی اعلام می کند مشترکانی که با چنین درخواستی مواجه گشته اند و از آنها مبالغ اضافی دریافت شده است می توانند برای ثبت شکایت به سامانه ثبت و پاسخگوئی به شکایات (سامانه ۱۹۵) به آدرس http: //۱۹۵.cra.ir مراجعه کنند.
مشترکان همین طور برای آگاهی از سقف تعرفه سایر خدمات تلفن ثابت قابل ارائه در دفاتر پیشخوان خدمات و ICT روستائی و دفاتر فروش دارندگان پروانه ارائه خدمات تلفن ثابت که در مصوبه شماره ۲ جلسه ۳۲۴ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات عنوان شده است، می توانند اینجا کلیک کنند.
منبع:

1401/07/20
16:42:37
0.0 / 5
333
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد