ارائه خدمات تجهیزات رادیویی الكترونیكی شد

ارائه خدمات تجهیزات رادیویی الكترونیكی شد

به گزارش بی بی سرور معاون امور رادیویی رگولاتوری از الکترونیکی شدن عرضه خدمات ورود، خرید و فروش و یا تولید و فروش تجهیزات رادیویی اطلاع داد.


به گزارش بی بی سرور به نقل از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، نسترن محسنی اظهار نمود: از این پس تمامی مراحل درخواست های دریافت، تمدید و یا لغو این دسته از پروانه ها به صورت الکترونیکی و بدون احتیاج به ارسال مدارک یا رجوع حضوری متقاضیان انجام می شود.
وی ادامه داد: دارندگان پروانه های عرضه خدمات ورود، خرید و فروش تجهیزات رادیویی و یا تولید و فروش تجهیزات رادیویی، بدون در نظر گرفتن اعتبار پروانه شان، بایستی تا آخر اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ با رفتن به پایگاه اطلاع رسانی رگولاتوری به آدرس www.cra.ir، بخش خدمات الکترونیک، منوی ارائه خدمات ورود، خرید و فروش/تولید و فروش تجهیزات رادیویی و یا به منوی میز خدمت، گزینه ارائه مجوزهای در ارتباط با خدمات رادیویی، زیر منوی صدور پروانه ارائه خدمات رادیویی، وارد سامانه شوند و تمام اطلاعات در ارتباط با هر یک از پروانه های خویش را تکمیل کنند.
معاون امور رادیویی رگولاتوری افزود: در صورتیکه اطلاعات ثبت شده در ارتباط با مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره با اطلاعات ارسالی به سازمان برای دریافت پروانه مغایرت داشته باشند، دارندگان پروانه علاوه بر تکمیل اطلاعات، بایستی تقاضای تغییر پروانه را هم به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارسال نمایند.
محسنی درباره نحوه ورود به سامانه اظهار نمود: دارندگان پروانه با حساب کاربری که پیش از این از سامانه ثبت سفارش، ترخیص و تایید نمونه تجهیزات فاوا دریافت کرده اند می توانند وارد سامانه شده و اطلاعات خویش را تکمیل کنند.
وی ادامه داد: دارندگان پروانه عرضه خدمات ورود، خرید و فروش تجهیزات رادیویی یا پروانه تولید و فروش تجهیزات رادیویی که پیش از این نام کاربری دریافت نکرده اند و همینطور متقاضیان دریافت هر یک از پروانه های ذکر شده بایستی ابتدا با رفتن به سامانه ثبت سفارش، ترخیص و تایید نمونه تجهیزات فاوا در بخش خدمات الکترونیک پایگاه اطلاع رسانی رگولاتوری، حساب کاربری دریافت نمایند.
معاون امور رادیویی رگولاتوری تصریح کرد: از این پس درخواست های صدور، تمدید، تغییر و لغو پروانه های عرضه خدمات ورود، خرید و فروش تجهیزات رادیویی و یا تولید و فروش تجهیزات رادیویی در سامانه عرضه خدمات ورود، خرید و فروش/تولید و فروش تجهیزات رادیوئی بررسی می شود.
محسنی درباره متقاضیانی که درخواست و مدارک خویش را پیش از ۷ اردیبهشت ماه جاری ارسال کرده اند، اظهار داشت: روند تمدید و تغییر پروانه های این دسته از متقاضیان مانند روال قبل انجام می شود ولی دارندگان این پروانه ها هم بایستی اطلاعات درج شده در سامانه ارائه خدمات ورود، خرید و فروش و یا تولید و فروش تجهیزات رادیویی را تا آخر اردیبهشت ۱۴۰۰ کامل کنند.1400/02/12
23:02:22
0.0 / 5
1318
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد