تعلیق دائمی حساب توییتر منتشركنندگان اطلاعات غلط كرونائی

تعلیق دائمی حساب توییتر منتشركنندگان اطلاعات غلط كرونائی

توییتر اعلام نمود حساب کاربرانی که بطور مکرر اطلاعات غلط درباره واکسن کووید 19 منتشر می کنند را بطور دائمی معلق خواهدنمود.به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، این سایت رسانه اجتماعی برنامه ای را برای باخبر کردن بهتر کاربران درباره ادعاهای نادرست پیرامون واکسنهای کووید ۱۹ اعلام نمود که شامل برچسب زنی توییتهای حاوی اطلاعات نادرست است.

توییتر برای شناسایی و برچسب زدن پستهای گمراه کننده درباره واکسنهای کووید ۱۹، از سیستم اتوماتیک و ناظران انسانی استفاده خواهدنمود. کاربرانی که به دفعات اطلاعات گمراه کننده منتشر کنند، تا چند روز قادر به دسترسی به حسابشان نخواهند بود و اگر درباره پستهای گمراه کننده پنج بار یا بیشتر هشدار بگیرند، حسابشان بطور دائمی مسدود خواهد شد.

شرکت توییتر در اطلاعیه ای اعلام نمود با عمیق شدن شناخت مقامات سلامت از کووید ۱۹ و برنامه های واکسیناسیون در سراسر جهان، ما به تقویت اطلاعات به روز و معتبر ادامه می دهیم.

توییتر در دسامبر اعلام نموده بود اطلاعات غلط درباره واکسنهای کووید ۱۹ را حذف خواهدنمود.

سازمان غذا و داروی آمریکا واکسن ساخت شرکت جانسون اند جانسون که یک شات تکی است را روز شنبه تصویب کرد و بدین سان حالا سه واکسن برای شهروندان آمریکایی موجود خواهد بود. آمریکا تا اول مارس حدود ۷۷ میلیون دوز واکسن شرکتهای مُدرنا و فایزر را توزیع کرده است.

طبق بررسی اخیر بنیاد خانواده کیزر، بااینکه تعداد شهروندانی که می گویند تمایل دارند واکسینه شوند، رو به رشد است اما ۱۵ درصد مردم آمریکا اعلام نموده اند حاضر به زدن واکسن نیستند. آنتونی فاوچی اعلام نموده که حداکثر ۹۰ درصد جمعیت آمریکا باید واکسینه شوند تا به ایمنی جمعی دست پیدا نماییم.

تردیدها نسبت به واکسن ممکنست ناشی از اطلاعات گمراه کننده ای باشد که در اینترنت منتشر می شود. پزشکان آمریکایی می گویند کسانی که مردم را به نزدن واکسن تشویق می کنند، از فیسبوک و توییتر برای انتشار ادعاهایشان استفاده می نمایند.

توییتر حذف اطلاعات غلط درباره کووید ۱۹ را افزایش داده و درخواست از کاربران برای حذف توییتهای که منکر دستورالعملهای کارشناسان درباره کووید ۱۹ هستند را شروع کرد.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، اما توییتر موفق به جلوگیری از انتشار اطلاعات غلط درباره کووید ۱۹ نشده است. بر اساس گزارش منتشر نشده وزارت خارجه آمریکا، بعد از شناسایی موارد مبتلاشدن به کووید ۱۹ در خارج از چین در بهار سال ۲۰۲۰، دو میلیون توییت به انتشار نظریه های توطئه پرداختند. جک دورسی، مدیرعامل توییتر در سال ۲۰۱۹ در پادکست یک شخصیت فیتنس میهمان شد که در آن اطلاعات نادرستی درباره واکسن عنوان شد.
1399/12/13
15:16:20
0.0 / 5
1154
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
لینک دوستان بی بی سرور
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد