با تصویب مجلس

تعرفه اینترنت پیام رسان شاد در سال آینده همچنان مجانی خواهد بود

تعرفه اینترنت پیام رسان شاد در سال آینده همچنان مجانی خواهد بود

به گزارش بی بی سرور نمایندگان مجلس با رفع ابهام بندی از لایحه بودجه مصوب کردند که تعرفه اینترنت پیام رسانهای شاد و دانشگاهی در سال آینده همچنان مجانی است.


به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، در جلسه علنی بامداد امروز یکشنبه و در ادامه بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه ۱۴۰۰ مصطفی طاهری نماینده زنجان رفع ابهامی را درباره تبصره ۱۸ مطرح نمود، در خصوص این که مبحث تعرفه اینترنت داخلی شامل پیام رسان های شاد، دانشگاه ها و مراکز دولتی نمی گردد و آنها در سال آینده مجانی خواهند بود.
روز گذشته مجلس در تبصره ۱۸ دولت را مکلف کرده بود که نرخ تعرفه اینترنت را جهت استفاده از پیام رسان های داخلی ۲۰ درصد نرخ تعرفه پیام رسان خارجی تعیین و وصول کند.
پس از این مصوبه محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات در مطلبی در صفحه اینستاگرام خود نوشت که مدتهاست استفاده از شاد مجانی است اما در مصوبه جدید مجلس دولت مکلف شده است قیمت پیام رسان داخلی را ۲۰ درصد اینترنت لحاظ کند این یعنی عملا دیگر دولت اجازه مجانی کردن شاد را ندارد و از سال بعد استفاده از شاد صرفاً با پرداخت هزینه امکان دارد.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در همین راستا با این رفع ابهام موافقت کردند که تعرفه اینترنت پیام رسانهای داخلی مانند شاد، دانشگاه ها و مراکز دولتی در سال آینده همچنان مجانی است و مشمول هزینه نمی گردد.1399/12/10
22:34:23
0.0 / 5
1299
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد