صدور آنی پروانه انتشار ۱۱ هزار بازی موبایلی ایرانی

صدور آنی پروانه انتشار ۱۱ هزار بازی موبایلی ایرانی

معاون نظارت بنیاد ملی بازی های کامپیوتری از رده بندی بیش از 11 هزار بازی موجود در مارکت ها آگاهی داد.


به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، عقیل منصوری با اعلان اینکه رده بندی این بازی ها در ادامه پروسه اجرائی صدور پروانه انتشار بازی ها و تدابیر اتخاذشده برای تسهیل و تسریع در آن انجام شده است، اظهار داشت: انجام رده بندی بیش از ۱۱ هزار بازی موجود در مارکت ها به این معنا است که بازی ها در صورت تشکیل پرونده و ارائه درخواست آنلاین از طرف توسعه دهنده، حتی ظرف یک روز هم می توانند پروانه انتشار بگیرند.
وی ادامه داد: البته طبعا کمتر سازمانی توانایی صدور ۱۱ هزار مجوز در یک روز را دارد، بنا بر این بنیاد برای افزایش رضایتمندی بازی سازان، به مرور اسامی بازی ها را برای مراجعه اعلام خواهدنمود. البته تعداد بازی های رده بندی شده بیش از ۱۷ هزار بازی ایرانی و ۱۳ هزار بازی خارجی است، یعنی بنیاد تا کنون بیش از ۳۰ هزار بازی موبایلی را بررسی نموده است، اما منظور ما از ۱۱ هزار بازی، فقط بازی هایی است که هنوز به روزرسانی دارند و اصطلاحا زنده اند.
بنا به اطلاعات بنیاد ملی بازی های کامپیوتری، معاون نظارت بنیاد همین طور اشاره کرد: در زمان اعلام اسامی این ۱۱ هزار بازی ایرانی می توانیم اولویت را به بازی هایی بدهیم که تعداد نصب فعال و در نتیجه جامعه مخاطب بیشتری دارند، اما طبعا در ادامه این تسهیلات شامل همه بازی ها خواهد شد.1399/11/29
23:42:31
0.0 / 5
1451
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان بی بی سرور
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد