برای اشتراك گذاری داده با فیس بوك؛

گستاخی واتساپ سبب محبوبیت سیگنال شد

گستاخی واتساپ سبب محبوبیت سیگنال شد

بی بی سرور: به دنبال فشار واتساپ به کاربران خود برای به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی با فیسبوک، روند مهاجرت به اپلیکیشن سیگنال افزایش یافته است.به گزارش بی بی سرور به نقل از ورج، در تازه ترین نسخه به روز شده واتساپ کاربران یا باید اطلاعات خودرا با فیسبوک به اشتراک گذارند یا برای همیشه امکان دسترسی به واتساپ و استفاده از آنرا از دست می دهند. با این کار فیسبوک به تمامی داده های خصوصی مشترکان واتساپ و همچون شماره تلفن همراه آنها دسترسی می یابد.
واتس اپ تا ۸ فوریه سال ۲۰۲۱ به کاربران واتساپ مهلت داده تا دراین زمینه تصمیم بگیرند. این کار با موجی از اعتراض ها در شبکه های اجتماعی همراه شده و کار به جایی رسید که حتی الون ماسک مدیر عامل شرکت های تسلا و اسپیس ایکس در توئیتی به کاربران سفارش کرد از اپلیکیشن سیگنال استفاده کنند.
مدیران سیگنال می گویند در ایام اخیر شاهد افزایش تعداد کاربران پلت فرم خود بوده اند و همین مورد سبب شده ارسال شماره تأیید برای ایجاد حساب های کاربری جدید به گوشیهای کاربران با تأخیر صورت گیرد.
الون ماسک که این روزها جف بزوس مدیر عامل آمازون را پشت سر گذاشته و به ثروتمندترین فرد جهان مبدل شده، دیشب به شدت از فیسبوک انتقاد نمود و این شبکه اجتماعی را به کمک کردن به اوباش حامی ترامپ برای اشغال ساختمان کنگره آمریکا نیز متهم کرد.
از نظر وی سازماندهی آنلاین این افراد بدون استفاده از فیسبوک ممکن نبوده و این شبکه اجتماعی برای برخورد با افراد مورد اشاره اقدام جدی انجام نداده است.
ماسک که در توئیتر بیش از ۴۱.۵ میلیون تعقیب کننده دارد، از همه آنها خواست تا با بارگذاری نرم افزار سیگنال دیگر از فیسبوک و واتساپ استفاده نکنند تا شماره تلفن، نام کاربری و اطلاعات لیست تماس گوشی آنها بوسیله واتساپ به فیسبوک منتقل نشود. خیلی از تعقیب کنندگان ماسک در توئیتر از اظهارات وی استقبال کرده اند.


منبع:

1399/10/20
13:52:33
0.0 / 5
1300
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان بی بی سرور
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد