خاوازی خبر داد

اجرای 1 و دو دهم میلیون هكتار عملیات آبخیزداری تا اختتام امسال

اجرای 1 و دو دهم میلیون هكتار عملیات آبخیزداری تا اختتام امسال

بی بی سرور: وزیر جهاد کشاورزی از اجرای 1.2 میلیون هکتار عملیات آبخیزداری تا اختتام امسال آگاهی داد. وی همین طور از همکاری این وزارتخانه با استارتاپ های بزرگ در بازار مواد غذایی استقبال کرد.


به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، کاظم خاوازی امروز در مراسم رونمایی از پروژه های منابع طبیعی و امضای تفاهم نامه مشترک با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بمنظور ایجاد مرکز نوآوری در عرصه منابع طبیعی اظهار نمود: اقدامات خوبی در زمینه آبخیزداری انجام شده است و تا اختتام امسال ۱.۲ میلیون هکتار عملیات آبخیزداری صورت خواهد گرفت و هم اکنون نیز این عملیات از مرز ۸۰۰هزار هکتار گذشته است.
وی افزود: ایجاد مرکز نوآوری در عرصه منابع طبیعی اقدام خلاقانه ای است اما جنس کار با مراکز دیگر متفاوت می باشد. سازمان جنگل ها بایستی به صورتی شرکتهای دانش بنیان در این عرصه را به درآمد پایدار متصل کند.
وزیر جهاد کشاورزی افزود: امروزه استارتاپ هایی که در بازار فعال می باشند بنا به دلایلی بیشتر از مقدار مشخصی رشد نکرده اند؛ در صورتیکه ما از همکاری با استارتاپ های بزرگ در بازار مواد غذایی استقبال می نماییم.
به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، در این مراسم از چندین پروژه مشترک وزارت جهاد کشاورزی و معاونت علمی ریاست جمهوری در عرصه منابع رونمایی و تفاهم نامه مشترکی میان سازمان جنگل ها و معاونت علمی ریاست جمهوری بمنظور ایجاد مرکز نوآوری و پشتیبانی از استارتاپ ها به امضا رسید.
منبع:

1399/10/16
11:29:59
0.0 / 5
1077
تگها: فناوری
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد