چشم انداز وزارت ارتباطات از اتصال روستاها به اینترنت

چشم انداز وزارت ارتباطات از اتصال روستاها به اینترنت

به گزارش بی بی سرور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام نمود هدف گذاری پیش روی این وزارتخانه برای اتصال روستاها به اینترنت، اتصال همه روستاهای بالای ۲۰ خانوار به شبكه ملی اطلاعات است.


به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی -وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- در مراسم اتصال ۱۰۳۴ روستا به شبکه ملی اطلاعات گفته بود: در برنامه ششم توسعه دولت و به نمایندگی از آن وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مکلف شده بود که تا آخر سال اجرای برنامه ۹۰ درصد روستاهای بالای ۲۰ خانوار به شبکه ملی اطلاعات متصل شوند. این عدد در ابتدای دولت عدد ناچیزی بود و در سال اول برنامه ششم توسعه، حدود ۳۰ درصد شد و امروز به ۹۰ درصد رسیده است. تلاش ما این است که تا آخر سال بالاتر از اهداف برنامه، ۱۰۰ درصد روستاهای بالای ۲۰ خانوار را به شبکه ملی اطلاعات متصل نماییم.
آذری جهرمی همینطور در توییتر به انتقاد یکی از کاربران درباره اتصال به نسل پنجم اینترنت و طرح این سوال که چه زمانی تمام روستاهای ایران از حداقل اینترنت برخوردار می شوند، پاسخ داد و با انتشار تصاویر زیر، اعلام نمود که برنامه این وزارتخانه برای اتصال روستاها به اینترنت چیست.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار تصویر زیر نوشت: این قانونی می باشد که بر مبنای آن به ما بودجه می دهند.وی همینطور تصویر زیر را در جهت عملکرد این وزارتخانه منتشر نمود.


در توضیح شرایط فعلی هم تصویر زیر را منتشر نمود.
1399/08/22
20:08:42
5.0 / 5
1494
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد