با عرضه نسخه جدید مرورگر اج؛

مایكروسافت كاربران را مجبور به استفاده از مرورگر جدید می كند

مایكروسافت كاربران را مجبور به استفاده از مرورگر جدید می كند

مایكروسافت كه در زمینه مجبور كردن كاربران به استفاده از برخی نرم افزارهای خود و نیز به روز كردن الزامی ویندوز 10 شهرت زیادی دارد، باز هم این سیاست را در مورد كاربران خود اعمال خواهدنمود.به گزارش بی بی سرور به نقل از انگجت، مایکروسافت به زودی کاربران مرورگر اینترنتی قدیمی اینترنت اکسپلورر را مجبور می کند تا برای باز کردن برخی وب سایت ها از مرورگر جدیدتر اج استفاده کنند.
مایکروسافت این سیاست را در مورد برخی سایت های مشهور و پرطرفدار مانند یوتیوب، توئیتر و اینستاگرام اعمال خواهدنمود و برخی منتقدان می گویند هدف مایکروسافت از این کار وادار کردن افراد به مهاجرت به مرورگر اج است.
قرار است این تغییرات همزمان با عرضه نسخه جدید مرورگر اج در ماه نوامبر اعمال شود. بعد از عرضه این مرورگر کاربران اینترنت اکسپلورر دیگر نمی توانند از مرورگر مورد اشاره برای باز کردن سایت های پرطرفدار استفاده کنند. در صورت تایپ آدرس سایت های مورد اشاره در مرورگر قدیمی مایکروسافت پس از نمایش پیامی آنها به مرورگر اج منتقل می شوند.
علیرغم اختتام پشتیبانی مایکروسافت از اینترنت اکسپلورر ۸، ۹ و ۱۰ هنوز برخی کاربران از مرورگرهای مورد اشاره استفاده می نمایند.

1399/08/07
11:58:18
5.0 / 5
1741
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد