افزایش تعداد مشتركان اینترنت ثابت و سیار

افزایش تعداد مشتركان اینترنت ثابت و سیار

بی بی سرور: تعداد مشتركان اینترنت پهن باند ثابت تا اختتام سه ماهه ابتدایی سال جاری به بیش از 9 میلیون و 280 هزار نفر و تعداد مشتركان پهن باند ثابت نیز با افزایش بیش از چهار میلیونی، به 73 میلیون رسیده است.


به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، تعداد مشترکان اینترنت پهن باند طبق آخرین آمار منتشرشده در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تا اختتام سه ماهه ابتدایی امسال، به ۸۲ میلیون و ۶۰۸ هزار و ۱۶۰ رسیده که شامل ۷۳ میلیون و ۳۲۶ هزار و ۹۶۳ مشترک اینترنت پهن باند سیار و ۹ میلیون و ۲۸۱ هزار و ۱۹۷ مشترک اینترنت پهن باند ثابت می شود.


این در حالیست که تا اختتام سال ۱۳۹۸، تعداد مشترکان اینترنت پهن باند، ۷۸ میلیون و ۱۶ هزار و ۴۳۳ و شامل ۶۸ میلیون مشترک اینترنت پهن باند سیار و ۹ میلیون مشترک اینترنت پهن باند ثابت بود.


مطابق این آمار، ضریب نفوذ اینترنت پهن باند تا اختتام سه ماهه سال ۱۳۹۹، به ۹۸.۳۳ درصد رسیده که ۸۷.۲۸ درصد آن مربوط به ضریب نفوذ اینترنت پهن باند سیار و ۱۱.۰۵ درصد مربوط به ضریب نفوذ اینترنت پهن باند ثابت است و در مقایسه با آمار ۸۳.۰۵ درصدی پهن باند سیار و ۱۰.۸۶ درصدی پهن باند ثابت در سال ۱۳۹۸، با افزایش روبه رو شده است.
منبع:

1399/07/12
13:29:04
5.0 / 5
1705
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
لینک دوستان بی بی سرور
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد