آمار ۲۸ میلیونی تلفن ثابت تا اختتام تیرماه

آمار ۲۸ میلیونی تلفن ثابت تا اختتام تیرماه

بگفته مدیرعامل شركت مخابرات ایران، تا اختتام تیر ماه سال جاری 28 میلیون و 749 هزار و 23 تلفن ثابت مشغول به كار بودند كه این آمار، ضریب نفوذ تلفن ثابت را به 34.52 درصد می رساند.


به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، به اعتقاد کارشناسان، برخلاف تلفن همراه که دارای فضای رقابتی است، در تلفن ثابت رقیبی وجود ندارد و مشتری چه بخواهد و چه نخواهد از طرف یک اپراتور سرویس دریافت می کند. در چنین شرایطی، بهتر است مخابرات در جهت جذب مشتریان و ارائه خدمات بیش تر اقدام نماید. مخابرات باید درآمدزایی خودرا از تلفن ثابت برای داشتن توجیه اقتصادی بیشتر کند و این درآمدزایی باید با ارائه خدمات متنوع صورت گیرد تا مخابرات هم بتواند هزینه های خودرا پوشش دهد.
سیدمجید صدری -مدیرعامل شرکت مخابرات ایران- درباره تعداد مشغول به کار تلفن ثابت تا اختتام تیر ماه سال جاری به ایسنا اظهار داشت: ۲۸ میلیون و ۷۴۹ هزار و ۲۳ تلفن ثابت تا اختتام تیرماه مشغول به کار بودند که این آمار، ضریب نفوذ تلفن ثابت را به ۳۴.۵۲ درصد می رساند.
بگفته صدری، تعداد تلفن همگانی تا اختتام تیرماه، ۹۸ هزار و ۱۸۴ و تعداد روستاهای دارای ارتباط، ۵۱ هزار و ۴۰۵ عدد است.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران همین طور اشاره کرد: تا اختتام تیرماه، ضریب نفوذ ADSL خانوار به ۱۶.۲۸ درصد رسیده و آمار ایجاد شبکه فیبر نوری نیز ۱۶۶ هزار و ۳۰۱ کیلومتر است.1399/06/31
13:13:53
5.0 / 5
1688
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد