حذف ویدیوی ترامپ در فیسبوك و توییتر

حذف ویدیوی ترامپ در فیسبوك و توییتر

بی بی سرور: فیسبوك و توییتر ویدیویی كه از طرف رئیس جمهور آمریكا ارسال شده بود را به سبب نقض مقررات عدم انتشار اطلاعات نادرست حذف كردند.به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، این پست حاوی کلیپ ویدیویی از مصاحبه دونالد ترامپ با شبکه فاکس نیوز بود که در آن رئیس جمهور آمریکا مدعی شده بود کودکان از مبتلاشدن به بیماری کووید ۱۹ مصون هستند.

سخنگوی فیسبوک اعلام نمود این ویدیو شامل ادعاهای نادرست درباره مصون بودن گروهی از مردم از مبتلاشدن به کووید ۱۹ بود که سیاستهای این شبکه اجتماعی درباب اطلاعات نادرست لطمه رسان پیرامون کووید ۱۹ را نقض می کند.

یک توییت حاوی ویدیویی که توسط اکانت کمپین ترامپ ارسال و توسط رئیس جمهور آمریکا به اشتراک گذاشته شده بود هم از طرف توییتر به سبب نقض مقررات عدم انتشار اطلاعات نادرست کووید ۱۹ مخفی شد.

سخنگوی توییتر اعلام نمود مالک اکانت "تیم ترامپ" باید قبل از این که باردیگر توییت کند، توییت مذکور را حذف کند.

کمپین ترامپ شبکه های اجتماعی را به ضدیت با رئیس جمهور آمریکا متهم و اعلام نموده که وی حقیقت را گفته است.

مرکز کنترل و پیش گیری از بیماری آمریکا اعلام نموده که بااینکه بزرگسالان عمده مبتلایان به کووید ۱۹ را می سازند اما بعضی از کودکان و نوزادان هم علائم این بیماری را نشان داده و می توانند آنرا منتقل کنند.

طبق تحلیل سازمان جهانی بهداشت از شش میلیون مورد مبتلاشدن در فاصله ۲۴ فوریه تا ۱۲ ژوییه، سهم کودکان ۵ تا ۱۴ ساله، حدود ۴.۶ درصد بوده است.

طبق اظهارات سخنگوی فیسبوک، برای اولین بار است که فیسبوک پست ترامپ را به سبب انتشار اطلاعات نادرست ویروس کرونا حذف کرده است.

همچنین بنظر می رسد برای اولین بار است که این شبکه اجتماعی پست رئیس جمهور آمریکا را به سبب نقض مقررات عدم انتشار اطلاعات نادرست حذف می کند.

فیس بوک در ماههای اخیر از طرف نمایندگان کنگره و کارمندانش به سبب عدم اقدام مقابل پستهای جنجالی ترامپ هدف انتقاد قرار گرفته بود.

بر اساس گزارش رویترز، این شرکت قبل از این تبلیغات کمپین انتخاباتی ترامپ را به سبب نقض مقررات اطلاعات نادرست حذف کرده بود. همین طور پستهای ترامپ و تبلیغات انتخاباتی که یک مثلث معکوس قرمز را نشان می داد که نماد مورد استفاده نازیها برای شناسایی زندانیان سیاسی بود را به سبب نقض سیاست ضد نفرت سازمان یافته حذف کرده بود.

منبع:

1399/05/17
12:45:50
5.0 / 5
2233
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد