اخطار دولت پاكستان به تیك تاك در مورد محتوای غیراخلاقی

اخطار دولت پاكستان به تیك تاك در مورد محتوای غیراخلاقی

به گزارش بی بی سرور مقامات شركت مخابرات پاكستان به اپلیكیشن تیك تاك در مورد ایجاد بستری برای انتشار و توزیع مطالب غیراخلاقی و سوءاستفاده از دختران جوان اخطار دادند.به گزارش بی بی سرور به نقل از آسین ایج، مقامات پاکستانی معتقدند که تیک تاک دختران جوان را تشویق به انتشار ویدئوهای کوتاه اغواگرانه و غیراخلاقی برای جلب توجه می کند و بنابراین مدیران این اپلیکیشن باید در این حوزه حساسیت بیشتری به خرج دهند و اجازه ندهند دختران جوان از امکانات تیک تاک برای خودنمایی به شیوه هایی که در مکان های عمومی مناسب نمی باشد، استفاده کنند.
بر همین اساس، پاکستان به تیک تاک اخطار داده که هر چه سریع تر جلوی نمایش محتوای ولنگارانه و غیراخلاقی را از راه این شبکه اجتماعی به اشتراک گذاری ویدئو بگیرد و این نوع محتوا را شناسایی و حذف کند.
تیک تاک برای تولید و به اشتراک گذاری فایل های ویدئویی کوتاه ۱۵ تا ۶۰ ثانیه ای مورد استفاده قرار می گیرد و در بین جوانان پاکستانی و به خصوص دختران جوان محبوبیت زیادی دارد. خیلی از مردم پاکستان از اینکه تیک تاک به ابزاری برای خودنمایی دختران جوان مبدل شده، اظهار نارضایتی کرده اند.
ارسلان خالد مشاور امور رسانه های دیجیتال عمران خان نخست وزیر پاکستان روز گذشته اعلام نمود استفاده از تیک تاک برای خودنمایی دختران جوان امری است که باعث نگرانی والدین شده و قطعا با این مسئله برخورد می شود. تیک تاک هنوز در این حوزه واکنشی از خود نشان نداده است.

1399/05/02
16:38:51
5.0 / 5
2405
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
لینک دوستان بی بی سرور
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد