آمازون:

تیك تاك را از روی گوشی هایتان پاك كنید!

تیك تاك را از روی گوشی هایتان پاك كنید!

به گزارش بی بی سرور همزمان با زمزمه های ممنوع شدن فعالیت تیك تاك در آمریكا، آمازون از كاركنانش خواست تا اپلیكیشن تیك تاك را پاك كنند.


به گزارش بی بی سرور به نقل از رویترز، بزرگ ترین خرده فروشی جهان از کارکنان خود خواسته است با عنایت به ریسک های امنیتی موجود، از امروز این اپلیکیشن را از گوشیهای خود حذف نمایند. آمازون اجازه اجرای اپلیکیشن تیک تاک روی گوشیهایی که به سرویس ایمیل این شرکت دسترسی دارند را نخواهد داد.
در هفته های اخیر اپلیکیشن تیک تاک با محدودیت های جدیدی روبرو شده است: دولت هند در تصمیمی عجیب و بی سابقه فعالیت شمار زیادی از اپلیکیشن های چینی در این کشور را ممنوع اعلام نمود که در میان آنها نام تیک تاک و وی چت هم دیده می شد. هم چنین با تصمیم مدیران تیک تاک، این اپلیکیشن فعالیتهای خویش را به صورت موقت در هنگ کنگ با عنایت به تصویب قانون جنجالی امنیت ملی هنگ کنگ به حال تعلیق درآورد.
پیش از این تصمیم شرکت آمازون، مایک پامپیو- وزیر خارجه آمریکا در یک نشست خبری گفته بود فعالیت تیک تاک در آمریکا احیانا ممنوع اعلام خواهد شد هر چند که قرار نیست چیزی تا قبل از تصمیم رئیس جمهور (ترامپ) اجرایی شود.1399/04/21
15:14:42
5.0 / 5
2396
تگها: اپل , اپلیكیشن
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد