اپ ایراندک هفته آتی عرضه می شود

اپ ایراندک هفته آتی عرضه می شود

به گزارش بی بی سرور، رییس پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران از همکاری این پژوهشگاه با شبکه 4 آگاهی داد و اظهار داشت: بر این اساس جلسات دفاعیه، پخش عمومی می شود.


به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، محمد حسن زاده امروز در دومین همایش مدیران مراکز آپا که در دانشگاه الزهرا برگزار گردید، با اشاره به جایگاه این پژوهشگاه در کشور، اظهار داشت: موفق به کسب رتبه چهارم کشوری در ۱۰ دوره ارزیابی خدمات الکترونیکی شده ایم.
وی ادامه داد: برای مردمی سازی و ترویج پایان نامه نویسی با شبکه چهار صدا و سیما رویدادی را برگزار کردیم که برمبنای آن جلسات دفاعی دانشجویان پخش عمومی می شود.
حسن زاده با اشاره به لابراتوار روبوداک این سازمان، اظهار داشت: درحال تسری دادن خدمات این لابراتوار رباتیکی به سامانه های متصل به ایرانداک هستیم.
وی با اشاره به چالش های حکمرانی فناوری اطلاعات، اظهار داشت: این چالش ها شامل چالش های بیرونی و امنیت یکپارچه داده ها است که برای رفع چالش ها تدابیری چون تمرکز و تقویت توانمندی ها، سیاست جبران خدمت، جایگزینی راهکار ها، ایجاد ارتباط بین پژوهش و توسعه فناوری و ایجاد تعادل بین درون سپاری و برون سپاری اتخاذ شده است.
حسن زاده از برگزاری نخستین المپیاد معماهای ریاضی و منطقی در این سازمان آگاهی داد و اظهار داشت: همچنین، دبیرخانه شهرهوشمند ایران در این سازمان مستقر شده است، علاوه بر اینها برگزاری پنجمین کنفرانس هوشمندسازی در آبان و برگزاری مراسم اعطای هشتمین جایزه ملی فناوری اطلاعات را دستور کار داریم.
رییس پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، افزود: اپ موبایل ایرانداک تا هفته آتی وارد بازار می شود و امیدوار هستیم میلیونها نفر آنرا نصب کنند.
وی بیان کرد: حکمرانی فناوری اطلاعات اگر مورد توجه قرار نگیرد، سازمان ها نمی توانند خودرا با انقلاب صنعتی چهارم همگام کنند، ایرانداک تلاش می کند تا در کنار شما باشد.
منبع:

1403/04/12
19:12:28
0.0 / 5
123
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
لینک دوستان بی بی سرور
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد