ثبت حق امتیاز هواوی برای موبایلی با نمایشگر بدون بریدگی

ثبت حق امتیاز هواوی برای موبایلی با نمایشگر بدون بریدگی

به گزارش بی بی سرور شركت هواوی دو حق امتیاز اختراع موبایل ثبت كرده كه به نظر می آید دو نسخه مختلف از یك دستگاه باشند. از آنجائیكه روی دستگاه هیچ بریدگی وجود ندارد، دوربین جلویی آنها احیانا زیر صفحه نمایش است.


به گزارش بی بی سرور به نقل از گیزموچاینا، تولید کنندگان موبایل تلاش دارند دستگاهی بسازند که نمایشگر آن تمام صفحه باشد، بنابراین موبایل هایی با لبه های نازک تر طراحی شده اند و بریدگی روی نمایشگر هم به دوربین های پاپ آپ تبدیل گشته است. حالا خیلی از تولید کنندگان تلاش دارند فناوری دوربین زیر نمایشگر را عرضه کنند. در همین راستا حق امتیاز موبایلی متعلق به شرکت هواوی انتشار یافته است. این شرکت چینی دو حق امتیاز در سال ۲۰۱۹ میلادی ثبت کرده که سازمان ملی مالکیت معنوی چین آنرا اخیرا منتشر نموده است. در این حق امتیاز ها، ۷ تصویر از محصول وجود دارد. در هر دو حق امتیاز دستگاهی مشابه رسم شده و تنها نکته متمایز میان آنها ماژول دوربین پشتی است. ازاین رو احیانا هر دو حق امتیاز به نسخه های متفاوت از یک موبایل متعلق می باشد. اولین نکته قابل توجه در یکی از این موبایل ها ماژول دوربین سه تایی و عمودی شکل است. دو سنسور دوربین زیر یک فلش ال ای دی قرار دارند. در موبایل دیگر ۴ دوربین در یک ماژول دایره شکل قرار گرفته اند.
اما نمایشگر هر دو موبایل یکسان است و گوشه هایی خمیده با لبه ای باریک در قسمت بالا و پایین دارد. روی نمایشگرها دوربین سلفی دیده نمی گردد. این امر نشان داده است سنسور آن احیانا زیر صفحه نمایش نصب شده است.

1399/03/13
23:06:25
5.0 / 5
2805
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد