فراخوان جذب شرکت در مرکز رشد فرآورده های دارویی و طبیعی دانشگاه علوم پزشکی ایران

فراخوان جذب شرکت در مرکز رشد فرآورده های دارویی و طبیعی دانشگاه علوم پزشکی ایران

به گزارش بی بی سرور، فراخوان جذب شرکت در مرکز رشد تخصصی فناوری فرآورده های دارویی و طبیعی دانشگاه علوم پزشکی ایران منتشر گردید.


به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، مرکز رشد تخصصی فناوری فرآورده های دارویی و طبیعی دانشگاه علوم پزشکی ایران به منظور ایجاد بستر مناسب در جهت ارتقاء و توسعه علم، فناوری و کارآفرینی به پذیرش تیم های کارآفرین و متخصص، واحدهای فناور و شرکتهای نوپا که دارای طرح های تجاری سازی و برنامه منسجم کاری هستند، اقدام نموده است.
همینطور در این خصوص یکی از شرایط پذیرش متقاضیان در مرکز رشد، دارا بودن پیشنهاد فناورانه با مدل کسب و کاری توجیه پذیر یا شرکت ثبت شده و در شرف ثبت است. همینطور نباید در سایر مراکز رشد و پارک های علم و فناوری کشور استقرار داشته باشند.
واحدهای فناور و شرکت هایی که از جانب دانشجویان، دانش آموختگان و یا اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران بوجود آمده است، در اولویت پذیرش خواهند بود.
به نقل از دانشگاه علوم پزشکی ایران، متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت pnp.iums.ac.ir رجوع و یا در صورت هر گونه سوال از راه تلفن ۰۲۱۵۵۱۵۲۱۹۱ داخلی ۱۶۰ و ایمیل PNP@iums.ac.ir با کارشناس مرکز رشد، امین محمدی ارتباط برقرار کنند.
منبع:

1402/09/16
21:27:52
0.0 / 5
197
تگها: فناوری
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان بی بی سرور
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد