در دومین روز نمایشگاه روایت خدمت، وعده، وفا؛

بازدید معاون رئیس جمهور از دستاوردهای وزارت ارتباطات

بازدید معاون رئیس جمهور از دستاوردهای وزارت ارتباطات

به گزارش بی بی سرور، دستاوردهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت سیزدهم در نمایشگاه روایت خدمت، وعده، وفا مورد توجه مردم و مسؤلان و بازدیدکنندگان قرار گرفت.به گزارش بی بی سرور به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در دومین روز نمایشگاه روایت خدمت، وعده، وفا که به مناسبت هفته دولت و برای ارائه دستاوردهای دو ساله دولت سیزدهم درحال برگزاری است، انسیه خزعلی معاون رییس جمهوری از دستاوردهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بازدید نمود.
وی با حضور در غرفه وزارت ارتباطات با خدمات و کارهای سازمان ها و شرکت های تابعه این وزارتخانه آشنا شد و گزارشی از آخرین وضعیت پروژه های در دست اقدام این حوزه را دریافت کرد.
در این نمایشگاه که روز گذشته شروع شده و تا سه شنبه ۷ شهریور ماه ادامه دارد، شرکتها و سازمان های تابعه وزارت ارتباطات نیز دستاوردهای خود در دولت سیزدهم را در عرصه های مختلف زیرساختی و ارتباطی شامل حوزه فضایی، توسعه ارتباطات ثابت مبتنی بر فیبرنوری، پست، پست بانک و توسعه ارتباطات روستایی ارائه کرده اند.
علاوه بر آن شرکت های فعال بخش خصوصی در عرصه تولید تجهیزات مخابراتی و ارتباطی و بخش های مختلف تخصصی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در غرفه این وزارتخانه، تولیدات و محصولات خودرا ارائه و معرفی می کنند.
نمایشگاه روایت خدمت، وعده و وفا با حضور غلامحسین اسماعیلی رییس دفتر رییس جمهوری و میثم لطیفی رییس سازمان امور اداری و استخدامی در محل نمایشگاه های دائمی تهران ۴ شهریور ماه آغاز به کار کرد.منبع:

1402/06/07
08:04:31
0.0 / 5
197
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد