در حاشیه جلسه هیئت دولت

زارع پور: توافقات خوبی برای عرضه سیم کارت به زائرین اربعین حسینی صورت گرفته است

زارع پور: توافقات خوبی برای عرضه سیم کارت به زائرین اربعین حسینی صورت گرفته است

به گزارش بی بی سرور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، تصریح کرد: بر مبنای توافقات صورت گرفته با طرف عراقی بنا شده است تا هم سیمکارت عراقی با قیمت مناسب تری در اختیار زائرین اربعین قرار گیرد و هم هزینه رومینگ نسبت به سال قبل کاهش پیدا کند.


به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، عیسی زارع پور در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت و در جمع خبرنگاران، بیان نمود: برای اربعین ما هفته گذشته یک هیاتی را به کشور عراق اعزام کردیم که با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات عراق و با نهادهای تنظیم گر آنان جلسات مختلفی را تشکیل دادند و توافقات خوبی صورت گرفته است.
ایشان در ادامه اظهار نمود: بر طبق این توافقات بنا شده است تا هم سیمکارت عراقی با قیمت مناسب تری در اختیار زائرین قرار بگیرد و هم هزینه رومینگ نسبت به سال قبل کاهش پیدا کند که احیانا اثرات آنرا در پیامک هایی که اپراتورهابه مشترکان برای بسته رومینگ اربعین زده باشند، دیده اید.
وی ادامه داد: امیدوار هستیم که سال جاری خدمات ارتباطی نسبت به سال قبل برای زائرین اربعین حسینی هم در داخل کشور تا مرزها و هم در داخل خاک عراق کیفیت بهتری داشته باشد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه در پاسخ به پرسشی، در خصوص علت قطعی یا کندی ارتباط موبایل در تهران، بیان نمود: همین هم اکنون در دولت یکی از اعضای دولت یکطوماری با ۵۰ امضا به من داد که یک بی. تی. اس در محل ما نصب شده است و بگویید که آنرا جمع کنند. گاهی اوقات در محله هایی یه یکباره کیفیت پایین می آید. زمانیکه ریشه یابی می شود متوجه می شویم که یک بی. تی. اس در محله بوده که با شکایت مردم محلی جمع شده است. نمی گوییم که همه موارد این گونه است اما موارد این گونه هم داریم.
ایشان در ادامه تصریح کرد: حالا در تهران بیشتر از ۱۰۰ مورد این گونه داریم که درحال تعامل هستیم. اما در کل ما شبانه روز در تلاش هستیم که یکش بکه پرسرعت و باکیفیت را برای مردم عزیز فراهم نماییم. اگر مورد و اختلالی بود از مردم تقاضا می نماییم که حتما با شماره ۱۹۵ که سامانه نظارتی شبانه روزی ما است، تماس بگیرند.
منبع:

1402/05/27
00:16:43
0.0 / 5
239
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد