فراخوان سازمان فناوری اطلاعات؛

شناسایی شرکت های فعال در عرصه ارائه خدمات به زوار اربعین

شناسایی شرکت های فعال در عرصه ارائه خدمات به زوار اربعین

بی بی سرور: سازمان فناوری اطلاعات ایران با مشارکت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری برای شناسایی و معرفی شرکت های فعال در عرصه ارائه خدمات به زوار اربعین فراخوان داد.به گزارش بی بی سرور به نقل از مهر، سازمان فناوری اطلاعات ایران با هدف افزایش سطح کیفیت، سرعت و سهولت در ارائه خدمات به زوار از شرکت های آماده ارائه خدمات در بستر فضای مجازی به زوار و عاشقان اباعبدالله الحسین مقابل السلام در راهپیمایی اربعین، دعوت به همکاری و همراهی کند. این سازمان حمایت و پیگیری رفع چالش های پیش روی شرکت های فعال در این زمینه را از اهداف این فراخوان اعلام نمود. در این فراخوان ملی؛ معاونت توسعه شرکت های دانش بنیان همکاری و مشارکت دارد.
در قسمتی از این فراخوان آمده است؛ از شرکتها و مجموعه های فعال، فناور و دانش بنیانی که در سراسر کشور در حوزه های مختلفی چون «محورهای ارتباطی»، «درمانی و بهداشتی»، «حمل ونقل و لجستیک»، «پذیرایی»، «گمشدگان»، «موقعیت یابی و مسیریابی»، «انتقال پول و پرداخت باری»، «اقامتی و اسکان»، «خدمات ویژه و موکب داران»، «فرهنگی»، «اطلاع رسانی» و «سایر خدمات ابتکاری» ارائه خدمات می کنند، دعوت می شود بمنظور ثبت نام و تکمیل فرم مخصوص به این آدرس مراجعه کنند.
مهلت تکمیل فرم مربوطه پنج شنبه اول تیر ۱۴۰۲ خواهد بود؛ همین طور «رویداد همگام با اربعین همراه با فناوری» با حضور وزیر ارتباطات و دیگر مسئولان مربوطه انجام می شود.


منبع:

1402/03/30
11:36:10
0.0 / 5
327
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد