وزیر ارتباطات اعلام كرد

پیوستن برخی اعضای دولت به ویراستی

پیوستن برخی اعضای دولت به ویراستی

به گزارش بی بی سرور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه شبکه اجتماعی داخلی ویراستی تابحال حدود 200 هزار کاربر دارد، اظهار داشت: هم اکنون حدود 12-13 نفر از اعضای دولت به این شبکه پیوسته اند و ان شاءالله سایرین هم به مرور خواهند پیوست.به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، عیسی زارع پور- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره ی یک شبکه اجتماعی داخلی (ویراستی)، اظهار داشت: این شبکه اجتماعی داخلی حدود ۲۰۰ هزار کاربر دارد و کاربرد آن شبیه توئیتر است و می تواند پل ارتباطی میان مسئولان دولتی و مردم باشد.

وی افزود: ما تلاش می نماییم که مسئولان در رسانه های اجتماعی داخلی فعال باشند تا ارتباط مردم با مسئولان در پلت فرم های داخلی شکل بگیرد و از این طریق بی واسطه در جریان نقطه نظرات مردم قرار گیرند و مشکلات آنها را از این طریق حل کنند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: سفارش من به همه مدیران ارشد کشور این است که عضو این شبکه شوند تا بتوانند بازخوردهای مردمی را از کف میدان از حوزه کاری خود داشته باشند. فکر می کنم هم اکنون حدود ۱۲-۱۳ نفر از اعضای دولت به این شبکه پیوسته اند و ان شاءالله سایرین هم به مرور خواهند پیوست.

براساس اعلام سایت خانه ملت، وی سفارش کرد: همه مسئولان و مردم عزیزمان به این شبکه بیایند و اگر مطالبه ای از دولت دارند بوسیله این شبکه اجتماعی و رسانه های اجتماعی داخلی دیگری که وجود دارد با مسئولان در بین بگذارند.
1402/03/22
08:08:03
0.0 / 5
329
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد