استوری از یوتیوب حذف شد

استوری از یوتیوب حذف شد

به گزارش بی بی سرور، گوگل خصوصیت استوری در یوتیوب را که از اسنپ چت کپی برداری کرده بود، حذف می کند.به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، گوگل خصوصیت "یوتیوب استوری" را در سال ۲۰۱۷ از پلتفرمهایی نظیر اسنپ چت، وام گرفته بود. اما این غول اینترنتی حالا اعلام نموده که در ۲۶ ژوئن سال ۲۰۲۳، این خصوصیت برای همیشه از یوتیوب حذف می شود. یوتیوب حالا تولیدکنندگان محتوا را تشویق می کند به جای "یوتیوب استوری" از "کامیونیتی" و خصوصیت ویدئوی کوتاه Shorts استفاده نمایند.

ویژگی"یوتیوب استوری" به دستگاههای قابل حمل محدود بود و برای ویدئوهایی طولانی مناسب نبود و بعد از مدت هفت روز، به صورت خودکار حذف می شد.

یوتیوب از ماه مه، پستهای "کامیونیتی" را برای همه تولیدکنندگان محتوا قابل دسترس کرد و تولیدکنندگان محتوا جهت استفاده از تب "کامیونیتی" در کانال خود، دیگری لازم نیست بیشتر از ۵۰۰ مشترک داشته باشند. خیلی از انتخابهای "یوتیوب استوری" مانند ابزارهای ویرایش و امکان حذف پستها بعد از ۲۴ ساعت، برای پستهای "کامیونیتی" موجود هستند.

بر اساس گزارش پایگاه خبری اندروید اتوریتی، تیم یوتیوب در پستی اعلام نمود: با خصوصیات جدید برای پستهای "کامیونیتی" و Shorts که در طول سال اعلام می شوند، ما به سرمایه گذاری در ابزارهای جدید و نوآورانه جهت کمک به رشد مخاطبان در یوتیوب متعهد هستیم.
1402/03/06
15:19:33
0.0 / 5
326
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان بی بی سرور
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد