مسابقات برنامه نویسی چالش های فناوری اطلاعات

مسابقات برنامه نویسی چالش های فناوری اطلاعات

بی بی سرور: هشتمین دوره مسابقات برنامه نویسی چالش های فناوری اطلاعات (ICT Challenge 8) در تاریخ 21 و 22 تیر ماه امسال انجام می شود.


به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، هشتمین دوره مسابقات چالش های فناوری اطلاعات کشور با عنوان "ICT Challenge8" توسط دانشگاه صنعتی شریف و گروه فناوری اطلاعات شریف "Sharif ICT Group" و با حمایت استراتژیک معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز نوآوری فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه صنعتی شریف بصورت حضوری و در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار می گردد.
هدف اصلی برگزاری این مسابقات شناسایی برنامه نویسان و تیم های توانمند در کسب و کارهای مبتنی برICT و اتصال آنها به بازار کار است.
ثبت نام در این مسابقات بصورت رایگان است و از آغاز تیر ماه شروع خواهد شد.
شرکت کنندگان در این مسابقات بدون هیچ محدودیتی در رشته تحصیلی و دانشگاه، محل اقامت، سن، جنسیت و … در این رویداد شرکت خواهند کرد و توانایی های خودرا در برنامه نویسی و حل چالش های موجود در عرصه فناوری اطلاعات کشور به مسابقه خواهند گذاشت.
این رویداد فقط یک مسابقه نیست، بلکه محیطی را برای آموزش شرکت کنندگان در مسابقه بصورت عملی و همین طور مواجهه آنها با چالش های واقعی فراهم می آورد.
در این مسابقه، شرکت کنندگان با شرکت های بزرگ حوزه فناوری اطلاعات آشنا شده و فرصت های شغلی مناسب برایشان ایجاد می شود. همین طور می توانند توانمندی های خودرا در رقابتی سالم با دیگران محک بزنند و نقاط قوت و ضعف خودرا بیابند.
برای انتخاب چالش های مسابقه، کمیته فنی که مجموعه ای از شرکت های بزرگ و فعال در عرصه فناوری اطلاعات هستند، تشکیل می شود. اعضای این کمیته چالش ها و مسائل مد نظر خودرا جهت ارائه در مسابقه مطرح می کنند. نهایتاً مسائل مطرح شده تحت یک سری قوانین خاص در مسابقات ارائه خواهند شد.
با عنایت به چالش های انتخاب شده، افراد فعال در عرصه مورد نظر، افراد مستعد و دارای ایده های خلاقانه و نوآورانه در جهت حل چالش مطرح شده برای شرکت در رویداد شناسایی شده و دعوت می شوند.
مسابقات طی دو روز برگزار می گردد. روز اول مسابقات مخصوص بررسی توانایی حل مسئله شرکت کنندگان و روز دوم مخصوص اجرای مراحل داوری و اختتامیه مسابقات است. افراد برتر در اختتامیه رویداد جوایز خودرا دریافت خواهند کرد.
داورها و مربی ها در طول مسابقه علاوه بر داوری تیم ها و اشاره به اشتباهات و اشکالات، مشاوره های لازم را به آنها خواهند داد و این خود موقعیت یادگیری در محیطی صمیمی و دوستانه بصورت کاملا عملی را فراهم خواهد نمود.
علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت http: //ictchallenge.sharif.ir مراجعه کنند و یا با دبیرخانه مسابقات به شماره
۰۲۱-۶۶۰۲۸۹۶۳-۵ تماس بگیرند.1402/03/02
14:01:46
0.0 / 5
369
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد