خداحافظی ۴ مدل آیفون بعد از رونمایی آیفون ۱۵

خداحافظی ۴ مدل آیفون بعد از رونمایی آیفون ۱۵

به گزارش بی بی سرور، اپل مقرر است پاییز سال جاری، سری آیفون ۱۵ را معرفی نماید و به دنبال آن، تولید برخی از مدلهای قدیمی این تلفن هوشمند را متوقف خواهد نمود.به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، تولید آیفون ۱۲ به همراه آیفون ۱۴ پرو، آیفون ۱۴ پرو مکس و آیفون ۱۳ مینی امکان دارد بعد از عرضه آیفون ۱۵، متوقف شود.

توقف تولید آیفون ۱۲، اقدام قابل پیشبینی است چونکه اپل معمولاً مدلهای قدیمی تر را بعد از گذشت سه سال از زمان آغاز عرضه آنها، دیگر تولید نمی کند و آیفون ۱۳ احیانا جای آنرا برای افرادی که به دنبال یک گوشی میان رده هستند، می گیرد. تولید آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس هم امکان دارد بعد از گذشت یک سال از فروش، متوقف شود که برای مدلهای "پرو" اپل، معمول است.

سرنوشت آیفون ۱۴ تا حدودی نامعلوم است اما امکان دارد کاهش قیمت آن مطرح باشد. اپل امکان دارد با دنبال کردن الگوی توقف تولید آیفون ۱۲ مینی بعد از دو سال از آغاز فروش، آیفون ۱۳ مینی را هم دیگر عرضه نکند. پیشبینی ادامه یا توقف عرضه آیفون ۱۴ پلاس، دشوار خواهد بود چونکه نخستین مدل "پلاس" اپل است.

انتظار می رود سری آیفون ۱۵ شامل چهار مدل آیفون ۱۵، آیفون ۱۵ پلاس، آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس باشد. در آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس، امکان دارد چیپ ست A۱۶ Bionic بکار رفته باشد و مدلهای پرو هم احیانا از جدید ترین پردازنده A۱۷ استفاده می نمایند. همه چهار دستگاه با سیستم عامل iOS ۱۷ کار خواهند کرد که انتظار می رود در کنفرانس جهانی سالانه طراحان اپل معرفی شود.

بر اساس گزارش وبسایت گیزمو چاینا، مثل همیشه، علاقمندان فناوری مشتاقانه منتظر معرفی محصولات جدید اپل خواهند بود و توقف تولید مدلهای قدیمی تر برای دادن فضا به مدلهای جدید و بهبودیافته پیشبینی می شود.
1402/01/29
10:52:33
0.0 / 5
436
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد