اختلال اپ استور اپل ریشه یابی می شود

اختلال اپ استور اپل ریشه یابی می شود

به گزارش بی بی سرور، تیم پشتیبانی اپل سرگرم تحقیق در رابطه با علت بروز اختلال در دسترسی هزاران کاربر به سرویسهای این شرکت همچون اپل موزیک و اپ استور است.به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، خدمات اپل مانند اپل موزیک، اپل استور و پادکست روز سه شنبه برای بار دوم مبتلا به اختلال شدند که به شکایت کاربران منجر گردید. روز دوشنبه خیلی از سرویسهای آنلاین اپل ساعت ها اختلال داشتند. شبکه های داخلی و خرده فروشی اپل هم قطع شده بود که فروش محصولات و کار اداری را محدود کرد. اپل به کارمندانش اعلام نمود این اختلال ها ناشی از مشکل سیستم نام دامنه بوده است.

اطلاعات وبسایت رصد قطعی داون دتکتور نشان داد بیشتر از ۳۵۰۰ گزارش اختلال دسترسی به سرویس اپل موزیک قبل از ساعت ۹ بعدازظهر به وقت کرانه شرقی آمریکا ارسال شده است. حدود ۲۵۰۰ گزارش هم در رابطه با اختلال فروشگاه اپ استور ارسال شده است.

صفحه وضعیت که از جانب پشتیبانی اپل در توییتی به اشتراک گذاشته شد، نشان داد سرویسهای اپل همچون اپل موزیک، رادیو و آی تیونز مچ، تا ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه بعدازظهر به وقت کرانه شرقی با اختلالاتی روبرو بوده اند. به نظر رسید سرویس اپل نیوز هم اختلال پیدا کرد. تا سال ۱۲ و ۳۰ دقیقه بعدازظهر، صفحه به روز شده نشان داد که اختلالات و مشکلات اپل، حل شده است.

بر اساس گزارش بلومبرگ، آمار داون دتکتور نشان داد برخی از کاربران اپل هفته گذشته با اختلال سرویس ها همچون سرویس پشتیبانی و آی مسیج روبرو شدند.

منبع:

1402/01/23
12:55:51
0.0 / 5
362
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد