فراخوان 422 خودروی معیوب تسلا در آمریکا

فراخوان 422 خودروی معیوب تسلا در آمریکا

به گزارش بی بی سرور، شرکت تسلا از صدور فراخوان بررسی و رفع عیب بیشتر از 400 خودروی مدل 3 در ایالات متحده اطلاع داده است.به گزارش بی بی سرور به نقل از رویترز، علت صدور فراخوان تسلا این است که به سبب بی دقتی در پروسه تولید ممکنست بست های اتصال جانبی بخش تعلیق جلوی این خودرو ها شل شوند و مشکلاتی جدی برای امنیت سرنشینان ایجاد کنند.
تسلا بست های جانبی را سفت یا جایگزین می کند تا مشکلی را برطرف کند که می تواند موجب جدا شدن قسمتی از جلوی خودرو های فراخوان شده که در سالهای ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ تولید شده اند، گردد. اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه های آمریکا تأیید کرده که جداسازی این پیوند جانبی می تواند تراز چرخ ها را تغییر دهد و موجب بی ثباتی خودرو و افزایش ریسک تصادف شود.
تسلا از ژانویه ۲۰۱۹ تا به امروز ۲۵ گزارش استفاده از تضمین و ۲ گزارش میدانی سانحه مربوط به این نقص را دریافت کرده، اما هیچ گزارشی در خصوص تصادف یا وارد آمدن صدمات وجود نداشته است.
این فراخوان جدید گسترش فراخوانی در سال ۲۰۲۱ در رابطه با همین موضوع است که حدودا ۲۸۰۰ خودروی مدل ۳ را از سالهای مدل ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۱ و خودرو های تسلا مدل وای از سال ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۱ را پوشش می دهد.


منبع:

1402/01/22
12:01:00
0.0 / 5
379
تگها: امنیت
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
لینک دوستان بی بی سرور
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد