به منظور برگزاری برنامه های شعبانیه صورت گرفت؛

اختصاص اعتبارات فرهنگی به ادارات ارتباطات استانها برای نخستین بار

اختصاص اعتبارات فرهنگی به ادارات ارتباطات استانها برای نخستین بار

بی بی سرور: بمنظور برگزاری برنامه هایی چون جشن های شعبانیه، برای اولین بار اعتبارات فرهنگی، مستقیما به ادارات کل ارتباطات استانهای کشور اختصاص پیدا کرد.



به گزارش بی بی سرور به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، جلسه هم اندیشی عاملان ذیحسابی ادارات کل ارتباطات استانهای کشور با حضور هادی اصلان زاده معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع، محمود زالی ذیحساب و مدیرکل امور مالی و حجت الاسلام والمسلمین جابر قلیان دبیر شورای فرهنگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، با موضوع بررسی برنامه های سال ۱۴۰۱ و حفظ انضباط مالی و شفافیت اجرا شد.
بعد از پیگیری های انجام شده در این نشست اعلام گردید تا بمنظور تقویت روحی و حفظ شادابی کارکنان سراسر کشور، برای اجرای برنامه های فرهنگی چون جشن های شعبانیه، اعتبارات فرهنگی برای اولین بار به ادارات کل ارتباطات استانهای سراسر کشور اختصاص یابد.
همچنین در این نشست دیگر برنامه های فرهنگی که بمنظور تقویت روحیه کارکنان در استانهای کشور در نظر گرفته شده، تشریح و برنامه ریزی شد تا نسبت به تقویت عاملان ذیحسابی ادارات کل ارتباطات استانهای کشور اقدام گردد تا کارکنان فعال در استانهای کشور در امتداد پیشبرد اهداف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بهتر از قبل گام بردارند.
تمرکز زدایی و توجه به ادارات کل ارتباطات استانی از برنامه های وزارت ارتباطات در دولت سیزدهم بشمار می رود که در زمینه های فنی و تخصصی دنبال می شود که به همین دلیل اختصاص اعتبارات فرهنگی، با هدف رشد و توسعه امور استانها برنامه ریزی شده است.
علاوه بر آن اعلام گردید که برمبنای ارزیابی های وزارت امور اقتصاد و دارایی از عملکرد مالی دستگاه های اجرائی در سال ۱۴۰۰، ذیحسابی و امور مالی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان رتبه برتر در بین سایر دستگاه های اجرائی شناخته شد.
کسب این رتبه در پی اهتمام بر حفظ انضباط مالی و شفافیت در وزارت ارتباطات بدست آمده است که پس از بررسی عملکرد و ارزیابی فاکتورهای ارائه شده از طرف کارشناسان خبره وزارت امور اقتصاد و دارایی محرز اعلام گردید.


منبع:

1401/12/16
14:02:18
0.0 / 5
283
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان بی بی سرور
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد