پرچمدار سامسونگ چه زمانی وارد می شود؟

پرچمدار سامسونگ چه زمانی وارد می شود؟

به گزارش بی بی سرور، دبیر انجمن واردکنندگان تلفن همراه، تبلت و لوازم جانبی کشور ضمن اعلام این که مجوز واردات S23 صادر شده و ثبت سفارش آن در حال انجام می باشد اظهار داشت: احتمالاً تا اوایل هفته آتی از طرف بازرگانان و شرکت های واردکننده در سطح عرضه توزیع خواهد شد.


به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، در رزوهای اخیر اخباری از رجیستر نشدن موبایل S۲۳، آخرین مدل برند سامسونگ انتشار یافته بود. موضوعی که دبیر انجمن واردکنندگان تلفن همراه، تبلت و لوازم جانبی کشور آنرا رد کرد.
در این رابطه مهدی عبقری در گفت و گو با ایسنا، با اعلان اینکه موضوع آیفون ۱۴ و موبایل های پرچمدار یا موبایل هایی که جدید در سطح جهانی رونمایی می شود بهم مرتبط نیست، اشاره کرد: مجوز واردات S۲۳ صادر شده و ثبت سفارش آن در حال انجام می باشد. احتمالاً تا اوایل هفته آتی از طرف بازرگانان و شرکت های واردکننده در سطح عرضه توزیع خواهد شد.
وی در ادامه در پاسخ به سوالی درباره ی واردات آیفون ۱۴ اظهار داشت: هنوز هیچ مجوزی برای واردات آیفون ۱۴، چه به شکل مسافری و چه تجاری صادر نشده است. اما یک اشتباهی از طرف یک عده موج سوار رایج شده رایج شده که آیفون ۱۴ مسافری درحال رجیستر شدن است. این در حالیست که آیفون ۱۴ کماکان مجوز واردات و رجیستری ندارد.
عبقری با اعلان اینکه هیچ مشکلی در ثبت سفارش و واردات S۲۳ سامسونگ وجود ندارد، اظهار داشت: کماکان واردات موبایل های بالای ۶۰۰ دلار با ارز حاصل از صادرات خود به انجام می رسد. اما امیدواریم با تمهیدات بانک مرکزی روش و سیستمی اعلام گردد که بتوانیم بوسیله سامانه جدید ارزی که بتازگی رونمایی شده، ارز صادر کنندگان را دریافت نماییم. ما مخالف وارداتی هستیم که با ارز حاصل از صادرات خود به انجام می رسد، چونکه نه با این رویه تجاری آشنایی داریم و نه شغل و کار ماست. ما وارد کننده هستیم و صادر کننده یک مقوله دیگر است.
همچنین بگفته وی موبایل های زیر ۶۰۰ دلار نیز هم اکنون با ارز نیمایی وارد می شود.
منبع:

1401/11/19
12:17:55
0.0 / 5
614
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد