بهره برداری از ۷ طرح ارتباطات مخابراتی در خوزستان

بهره برداری از ۷ طرح ارتباطات مخابراتی در خوزستان

به گزارش بی بی سرور، خوزستان مدیر مخابرات منطقه خوزستان اظهار داشت: به مناسبت دهه فجر 7 طرح کلی ارتباطات مخابراتی با مبلغ یک هزار و 100 میلیاردریال سرمایه گذاری در نقاط مختلف استان به بهره برداری می رسد.رحیم فلاح زاده در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به افتتاح ۷ طرح کلی در زمینه مخابرات در دهه مبارک فجر اظهار داشت: در امتداد توسعه شبکه تلفن ثابت از هفته دولت تا حالا ۳ هزار پورت تلفن ثابت برای مشترکان در استان نصب و به راه افتاده است.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان با اشاره به اقدامات انجام شده و گسترش زیرساخت ها در راستای توسعه شبکه های ارتباطی ثابت و سیار در استان بیان کرد: همین طور ۴ هزار و ۲۰۰ پورت بمنظور توسعه مشترکان باند پهن دیتای برخط Adsl و Fttx نصب و به راه افتاده است.

وی اضافه کرد: در بخش توسعه شبکه فیبر نوری نیز با حفاری و کابل کشی، ۵۳ کیلومتر فیبر نوری در استان نصب شده است تا به ظرفیت شبکه فیبر نوری در استان افزوده شود.

فلاح زاده درباب نصب و راه اندازی تجهیزات و سیستم های انتقال مخابراتی و دستگاه های کافوی نوری عنوان کرد: بمنظور بهره مندی مردم از خدمات نوین ارتباطی، ۹ دستگاه کافوی نوری و ۱۷ سیستم شبکه انتقال نیز بمنظور بهره مندی مردم از خدمات نوین ارتباطی نصب و افتتاح شد.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان افزود: بمنظور توسعه، ارتقا و گسترش پوشش شبکه ارتباطی همراه ۱۸ سایت جدید همراه اول و ۲۸ سایت تکنولوژی۳G، ۴G، ۴.۵G در نقاط مختلف خوزستان برمبنای زمان بندی و با برنامه ای مدون نصب و به راه افتاده است.

وی اشاره کرد: این میزان فعالیت مخابراتی و ارتباطی با سرمایه گذاری یک هزار و ۱۰۰ میلیاردریال از محل اعتبارات شرکت مخابرات ایران در سطح خوزستان انجام شده است که در دهه مبارک فجر و چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به بهره برداری می رسند.
1401/11/18
10:41:08
0.0 / 5
645
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد