با رأی نمایندگان؛

وزیر ارتباطات از مجلس کارت زرد گرفت

وزیر ارتباطات از مجلس کارت زرد گرفت

به گزارش بی بی سرور، نمایندگان مجلس شورای اسلامی پاسخ های وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در رابطه با علت عدم اجرای قانون تبدیل وضعیت ایثارگران شرکت مخابرات را قانع کننده ندانستند.به گزارش بی بی سرور به نقل از مهر، در جلسه علنی امروز (سه شنبه ۴ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی سوال عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان از عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در رابطه با علت عدم اجرای قانون در مورد تبدیل وضعیت ایثارگران شرکت مخابرات در دستورکار قرار گرفت.
۸۰ درصد سهام شرکت مخابرات در اختیار بخش خصوصی است
محمدباقر قالیباف بعد از استماع اظهارات طراح سوال و همینطور پاسخ های وزیر ارتباطات، اظهار داشت: ۸۰ درصد سهام شرکت مخابرات در اختیار بخش خصوصی است و تنها ۲۰ درصد آن در ارتباط با دولت می باشد.
رئیس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: وزیر ارتباطات هم پیگیری خویش را انجام داده و صحبت هایی در این حوزه صورت گرفته است. در دو روز گذشته هم این مورد را پرس وجو کردم و ان شاء الله با یک هماهنگی این مشکل حل خواهد شد اما در نهایت تصمیم گیرنده در رابطه با پاسخ های وزیر طراح سوال است.
استنکاف شرکت مخابرات از اجرای قانون
عباس مقتدایی هم بعد از اظهارات رئیس مجلس، اظهار داشت: معاون قوانین مجلس گفته علیرغم این که مخابرات خصوصی است، اجرای این بخش از قانون جزو تکالیف است و این شرکت مستنکف از قانون شناخته می شود. نامه ای که وزیر به آن استناد کرده تأمین کننده منافع موکلین ما نیست. از مجلس شورای اسلامی می خواهم که در رابطه با پاسخ های وزیر اظهار نظر کنند.
در ادامه جلسه، پاسخ های وزیر به رای نمایندگان گذاشته شد که وکلای ملت با ۱۰۹ رای موافق، ۱۱۵ رای مخالف و ۷ رای ممتنع از مجموع ۲۳۸ نماینده حاضر در جلسه پاسخ های زارع پور را قانع کننده ندانستند.
به این ترتیب وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از مجلس کارت زرد گرفت که این هفتمین کارت زرد مجلس به وزرای دولت سیزدهم است.

1401/11/05
12:43:58
0.0 / 5
346
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان بی بی سرور
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد