آمار اپراتورها خواسته شد؛

واکنش رگولاتوری به نامه اپراتورها در رابطه با خسارت محدودیت اینترنت

واکنش رگولاتوری به نامه اپراتورها در رابطه با خسارت محدودیت اینترنت

به گزارش بی بی سرور، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به شبهات در رابطه با نامه بعضی از شرکتهای عرضه دهنده اینترنت به این سازمان در مورد خسارات ناشی از محدودیت اینترنت در ترافیک بین الملل پاسخ داد.به گزارش بی بی سرور به نقل از مهر، اخیراً خبری با مضمون نامه های جداگانه سه مورد از شرکتهای عرضه دهنده اینترنت به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در خصوص خسارت این شرکت ها به دنبال فیلترینگ از جانب رسانه های مختلف منتشر گردید. این شرکت ها در نامه خود مدعی خسارات میلیاردی شده اند.
با پیگیری به عمل آمده، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در مورد تأیید و صحت این خبر اعلام نمود: رگولاتوری نامه درخواست اپراتورها در مورد جبران خسارت ناشی از اعمال محدودیت بر روی ترافیک ورودی بین الملل را دریافت کرده است و موضوعات طرح شده درحال بررسی است.
طبق اعلام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، جهت بررسی دقیق تر مبحث در تعامل با اپراتورها، اطلاعاتی شامل آمار تعداد مشترکین، میزان ترافیک و درآمد داده به تفکیک ترافیک داخلی و بین الملل از آنها درخواست شده است.
در حال حاضر، تلاش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بر اینست که با بسترسازی برای عرضه سرویسهای جدید و توسعه پلت فرم های داخلی، ضمن افزایش رضایتمندی کاربران، باعث افزایش درآمد اپراتورهای ارتباطی و تحقق اهداف شبکه ملی اطلاعات شود.


منبع:

1401/10/07
14:07:50
0.0 / 5
416
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد