چرا ورود تاکسی های اینترنتی به فرودگاه امام خمینی (ره) ممنوع شد؟

چرا ورود تاکسی های اینترنتی به فرودگاه امام خمینی (ره) ممنوع شد؟

بی بی سرور: سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اعلان اینکه تاکسی های اینترنتی از مسافربرهای شخصی قابل تشخیص نیستند، اظهار داشت که تصمیم برای ممنوعیت ورود تاکسی های اینترنتی به محدوده 800 متری از فرودگاه،  به منظور ساماندهی مسافربرها و حفظ ایمنی مسافرین برنامه ریزی شده است.


به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، در ایام گذشته اخباری در خصوص ممنوعیت ورود تاکسی های اینترنتی به محدوده ۸۰۰ متری از فرودگاه امام خمینی (ره) منتشر گردید که واکنش هایی را برانگیخت.
در این جهت سعید چلندری در گفت و گو با ایسنا اظهار داشت: بمنظور ساماندهی مقابل ترمینال مسافری قرار شد تاکسی های اینترنتی از داخل پارکینگ سه نسبت به انتقال مسافرین اقدام نمایند که ضمن جلوگیری از ازدحام و ترافیک مقابل ترمینال محل مشخصی در پارکینگ سه که بوسیله پل ارتباطی با ترمینال یک مرتبط می باشد و فاصله ای حدود ۸۰۰متر دارد برای تاکسی های اینترنتی مشخص شده است.
وی افزود: این مساله سبب می شود از لطمه به کسب وکار تاکسی های فرودگاهی نیز جلوگیری شده و خدمات باکیفیت بهتر و ایمنی بالا به مسافرین محترم ارائه شود.
سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اظهار داشت: تاکسی های اینترنتی و مسافربرهای شخصی علامت مشخصه ای ندارند قابل تشخیص نیستند و از طرف دیگر هویت راننده خودروی مسافربر برای فرودگاه نامشخص بوده و تشخیص مسافربر شخصی که اطلاعات آن در جایی ثبت نشده و تاکسی اینترنتی مقدور نیست و درصورت شکایت مسافرین امکان پیگیری آن هم اکنون وجود ندارد. بدین سبب این طرح بمنظور ساماندهی مسافربرها و حفظ ایمنی مسافرین برنامه ریزی شده است.
منبع:

1401/10/05
11:30:56
0.0 / 5
435
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد