رسیدگی شخصی وزیر ارتباطات به مشکلات مردم در شبکه های اجتماعی

رسیدگی شخصی وزیر ارتباطات به مشکلات مردم در شبکه های اجتماعی

به گزارش بی بی سرور، وزیر ارتباطات گفت یکی از هموطنان به دلیل مشکل در بارگزاری یک فایل ویدئویی من را مورد لطف قرار داده بود که اسکرین شات مشکل ایشان را هم جهت پیگیری برای رئیس سازمان تنظیم مقررات ارسال کردم که درحال پیگیری است.


به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در یکی از پیام رسان های داخلی اعلام نمود: همواره در طول مسیر حرکت به سمت وزارت خانه و یا رفتن به جلسات تلاش می کنم علاوه بر خواندن پیام های مردمی که از راه پیام رسان ها برایم ارسال می شود، واژگان در رابطه با وزارت خانه و فعالیتهای آنرا در شبکه های اجتماعی هم جست وجو کنم، چون که گاهی بعضی از مشکلاتی که کاربران در شبکه های اجتماعی به صورت عمومی بیان می کنند امکان دارد در پیام های دریافتی وجود نداشته باشد و حتی در گزارش هایی که هر روز از راه مراکز روابط عمومی و ارزیابی عملکرد عرضه می شود هم دیده نشود.
عیسی زارع پور افزود: روز چهارشنبه بعد از پایان جلسه دولت و در راه برگشت به دفترم متوجه شدم یکی از هموطنان از دیر رسیدن مرسوله پستی خود گله مند است، بلافاصله اسکرین شات توییت ایشان را جهت پیگیری برای مدیرعامل شرکت پست ارسال کردم. با پیگیری شرکت پست مشخص شد مرسوله بدست ایشان رسیده است اما با تاخیر دو روزه! مقرر شد طبق قوانین غرامت دیرکرد به ایشان پرداخت گردد.
او اظهار داشت: یکی دیگر از هموطنان هم به دلیل مشکل در بارگزاری یک فایل ویدئویی من را مورد لطف قرار داده بود که اسکرین شات مشکل ایشان را هم جهت پیگیری برای رئیس سازمان تنظیم مقررات ارسال کردم، که آن هم درحال پیگیری است.
وزیر ارتباطات تصریح کرد: منطقا این روش برای حل مشکلات همه هموطنان امکانپذیر نیست، اما دو جنبه مثبت دارد: اول این که مردم میدانند که مسئولین در جریان مشکلات آنها قرار می گیرند، دوم این که معاونین وزارت خانه هم متوجه می شوند رسیدگی به مشکلات مردم وظیفه اصلی آنهاست و وقتی می بینند من شخصا هم پیگیری می کنم آنها هم به تبع آن اهتمام بیشتری در این حوزه می ورزند.
به قول وی مسیر رسمی دریافت مشکلات در مورد خدمات عرضه شده توسط زیرمجموعه های این وزارت خانه که دارای مشترک و کاربر نهایی هستند، سامانه 195 است که هم به صورت تلفنی و هم در چارچوب پورتال 195.ir برای عموم مردم در دسترس می باشد.
منبع:

1401/09/26
08:40:26
0.0 / 5
451
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد