سفر مدیر سابق با جت شخصی برای توییتر دردسرساز شد

سفر مدیر سابق با جت شخصی برای توییتر دردسرساز شد

به گزارش بی بی سرور، یک شرکت اجاره دهنده جت شخصی، از توییتر به علت امتناع از پرداخت پول دو سفری که لزلی برلند، مدیر بازاریابی سابق این شرکت شبکه اجتماعی داشته است، شکایت نمود.به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، گروه خدمات جت شخصی، ادعا نمود ۱۹۷ هزار و ۷۲۵ دلار برای سفری که برلند ۲۶ اکتبر از تتربورو نیوجرسی به سانفرانسیسکو و پرواز بازگشت در روز بعد (همان روزی که ماسک قرارداد خرید توییتر را تکمیل کرد) داشته است، طلب دارد. برلند، اوایل نوامبر به همراه شمار زیادی از کارکنان توییتر اخراج شد.

طبق قرارداد این شرکت با توییتر، یک نماینده این شرکت شبکه اجتماعی ملزم است پروازهای اجاره ای را ثبت کند اما این شرکت خدمات پرواز می گوید قبل از خرید توییتر توسط ایلان ماسک، این شیوه گاهی رعایت نمی شد و پروازها بوسیله ایمیل و پیامک رزرو شده و پول آن بدون مشکلی پرداخت می شد.

بر اساس شکایت این شرکت خدمات پرواز که در دادگاه فدرال در نیوهمپشایر تنظیم شده است، بعد از اینکه مالکیت توییتر به ماسک انتقال یافت، این شرکت حاضر نیست صورتحساب پروازهای برلند را پرداخت کند و مارتی اونیل، مدیر منابع راهبردی جهانی توییتر مدعی شده است این پروازها مورد تایید مسئول مربوطه قرار نگرفته بود.

بر اساس گزارش بلومبرگ، مسئول مربوطه در توییتر، به اونیل اعلام نموده است پاراگ آگراوال، مدیرعامل وقت توییتر با هزینه مذکور موافقت کرده بود و در هفته ای که قرار بود قرارداد خرید توییتر توسط ماسک تکمیل شود، این سفر ضروری بود و لزلی برلند، رابط اصلی توییتر با ایلان ماسک بود. اما مدیریت جدید این توضیحات را قبول نکرد.

منبع:

1401/09/21
15:40:58
0.0 / 5
269
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد