ایلان ماسك:

جعل هویت در توییتر ممنوع می باشد

جعل هویت در توییتر ممنوع می باشد

به گزارش بی بی سرور، بعد از اینکه چندین کاربر معروف در توییتر، نام و عکس پروفایل خویش را تغییر داده و شبیه پروفایل ایلان ماسک کردند، مالک جدید این شبکه اجتماعی اخطار داد این پلت فرم با جعل هویت مقابله خواهد نمود.به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، ایلان ماسک در توییتی توشت: از این پس، هر مورد جعل هویت که توسط توییتر بررسی شود، بدون هشدار، تعلیق دائمی خواهد شد. پیش از این، پیش از تعلیق حساب، اخطار داده می شد اما حالا که ما احراز هویت گسترده را عرضه نموده ایم، هیچ هشداری نخواهد بود. این مورد به شکل روشن، یکی از شروط استفاده از سرویس اشتراک پولی "توییتر بلو" خواهد بود. هر گونه تغییر نام، سبب حذف موقتی علامت تیک آبی خواهد شد.

بر اساس گزارش بلومبرگ، حساب کاربری چندین کاربر معروف همچون کتی گریفین که هویت ماسک در توییتر را جعل کرده بودند، معلق شده است. ایلان ماسک بعدا اظهار داشت: گریفین می تواند حساب خویش را با پرداخت هشت دلار که تعرفه ماهانه اشتراک توییتر بلو است، پس بگیرد.

همچنین بلومبرگ نیوز گزارش کرد بعد از اینکه توییتر روز جمعه نیمی از کارمندانش را اخراج کرد، حالا با ده ها نفر از آنها تماس گرفته و خواسته است برگردند.

منابع آگاه به بلومبرگ گفتند: برخی از افرادی که از آنها خواسته شده است، برگردند، اشتباهی اخراج شده اند. برخی از آنها هم پیش از این که مدیریت متوجه شود کار و تجربه آنها امکان دارد برای ساخت قابلیت های جدیدی که ماسک در نظر دارد، ضروری باشد، اخراج شده اند.

بر اساس توییتهای کارمندان توییتر، تیم های مسئول ارتباطات، مدیریت محتوا، حقوق بشر و علم یادگیری ماشین و همینطور برخی از تیم های محصول و مهندسی، بیشترین اخراجی ها را داشته اند.

توییتر روز شنبه اپلیکیشن خود در فروشگاه اپ استور اپل را بروزرسانی و اعلام نمود برای دریافت تیک آبی احراز هویت، ماهانه هشت دلار می گیرد. این اولین بازنگری بزرگ ایلان ماسک در اداره توییتر بعد از به دست گرفتن مالکیت آن بوده است.
1401/08/17
08:50:36
0.0 / 5
325
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد