دکمه ویرایش به توییتر افزوده شد

دکمه ویرایش به توییتر افزوده شد

بی بی سرور: توییتر دکمه ویرایش پیام را در کانادا، استرالیا و نیوزیلند برای مشترکان سرویس ˮتوییتر بلوˮ (Twitter Blue) ارائه کرد.به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، بعد از سالها خواهش از توییتر برای افزودن دکمه ویرایش، سرانجام کاربران به این خواسته رسیدند. این گزینه هنوز در آمریکا قابل دسترس نیست اما توییتر اعلام نموده که کاربران آمریکایی هم به زودی به این توانایی دسترسی پیدا خواهند کرد. مقرر است این توانایی در بازارهای دیگر هم ارائه شود.

مشترکان "توییتر بلو" که توییتی را ارسال کرده و متوجه شده اند که اشتباه تایپی داشته اند، ۳۰ دقیقه فرصت برای ویرایش آن خواهند داشت. طی این بازه زمانی، کاربران تا پنج بار می توانند تغییراتی در توییت صورت دهند. بمنظور شفافیت، زمان آخرین ویرایش انجام شده در توییت، نمایش داده می شود و کاربران با کلیک روی اطلاعات زمانی، می توانند کل سابقه ویرایش پیام را ببینند.

توییتر در آوریل اعلام نموده بود که آزمایش دکمه ویرایش را آغاز نموده است. قبل از آن شواهدی وجود داشت که این توانایی ممکنست شامل صفحه تاریخچه ویرایش باشد. توییتر ابتدای سپتامبر اعلام نمود که دکمه ویرایش را به وجود آورده است و آخر همان ماه، یک توییت آزمایشی منتشر نمود و چند روز بعد، عرضه دکمه ویرایش شروع شد.

این شرکت همچنان سرگرم آزمایش فنی این توانایی است که در بخش Labs سرویس ماهانه پنج دلاری "توییتر بلو"، موجود است. به علاوه، طبق اعلام صفحه پشتیبانی توییتر، کاربران تنها می توانند توییتهای اصلی و "کوت توییت" (اظهارنظر انجام شده برای یک توییت) را ویرایش کنند. خیلی از انواع توییتها مانند رشته توییت، پاسخها، ری توییت، توییت پین شده، توییتهای سوپر فلو و توییتهای نوشته شده با بهره گیری از اپلیکیشنهای دیگر، قابل ویرایش نیستند.

بر اساس گزارش وب سایت انگجت، البته این تازه شروع است. رویکرد توییتر در قبال دکمه ویرایش، از این نظر که تلاش می کند تا حد ممکن، شفافیت را حفظ کند، منطقی به نظر می آید. اگر توییتر دکمه ویرایش را برای همه قابل دسترس کند، کاربران می توانند اشتباهات املایی را اصلاح کنند.

منبع:

1401/07/13
10:07:42
0.0 / 5
353
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد