گشایش دفتر جدید اپل در یک نیروگاه تاریخی!

گشایش دفتر جدید اپل در یک نیروگاه تاریخی!

به گزارش بی بی سرور، اپل می خواهد سال میلادی آینده ۱۴۰۰ نفر از کارمندانش در لندن را به دفتر جدیدی در نیروگاه بترسی (Battersea) منتقل کند.به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، تیم کوک، مدیرعامل اپل تصاویری از دفتر لندن جدید اپل را منتشر نمود که مقرر است داخل یک نیروگاه زغال سنگ قدیمی که ۴۷ سال قبل از رده فعالیت خارج شد، گشایش پیدا کند.

کوک در توئیتی اعلام نمود اپل دفتر جدید را سال ۲۰۲۳ در نیروگاه بترسی خواهد گشود و حدود ۱۴۰۰ نفر کارمند اپل به این مکان منتقل می شوند.

یک سخنگوی اپل به بیزنس اینسایدر اعلام نمود دفتر نیروگاه بترسی بیشتر از ۵۰۰ هزار فوت مربع مساحت دارد و شامل شش طبقه است.

نیروگاه بترسی یکی از مکانهای دیدنی لندن است که در کرانه جنوبی رودخانه تایمز قرار دارد. این نیروگاه که در فاصله سال ۱۹۲۹ تا ۱۹۵۵ ساخته شد، در زمان اوج خود، برق ۲۰ درصد از لندن را تأمین می کرد.

طبق اعلام نهاد دولتی "انگلستان تاریخی" که مسئول حفظ بناهای تاریخی است، این نیروگاه، تولید برق را در سال ۱۹۸۳ متوقف کرد و الان از نظر اهمیت تاریخی و معماری با ارزش، با درجه دوم لیست شده است.

سخنگوی اپل اظهار داشت: برای فضای داخلی دفتر، این شرکت از همان مصالحی بهره برده است که در زمان ساخت این نیروگاه به کار رفته بودند.

پس از چند دهه متروکه ماندن، نیروگاه بترسی تحت نوسازی قرار گرفته و مقرر است ۱۴ اکتبر به روی عموم گشوده شود.

بر اساس گزارش پایگاه خبری بیزنس اینسایدر، این ساختمان بازسازی شده، دارای آپارتمان های خصوصی، رستوران ها، فروشگاه ها، مکانهای عمومی و دفاتر خواهد بود.

تیم کوک در اطلاعیه ای به بیزنس اینسایدر اعلام نمود این نیروگاه زمانی منبع انرژی برای بخش بزرگی از لندن بود و در تغییر و تحولی که این ساختمان پیدا کرده، گذشته لندن حفظ شده و آینده اش گرامی داشته می شود. ما خوشحالیم که بخشی از آن هستیم.
1401/07/08
09:47:20
0.0 / 5
421
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
لینک دوستان بی بی سرور
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد