درگیری حقوقی گوگل بر سر نقض حق اختراع

درگیری حقوقی گوگل بر سر نقض حق اختراع

بی بی سرور: کمیسیون تجارت بین الملل ایالات متحده روز جمعه اعلام نمود ادعاهای مطرح شده توسط گوگل مقابل شرکت سونوس را بررسی خواهدنمود.به گزارش بی بی سرور به نقل از رویترز، گوگل ادعا می کند این شرکت عرضه کننده محصولات صوتی خانگی با بهره بردن از برخی قطعات صوتی که خود تولید نکرده، حق ثبت اختراعات گوگل را نقض کرده است.
این آژانس نگفت که چه محصولات خاصی توسط سونوس با نقض بالقوه قوانین تجارت ایالات متحده عرضه شده و اضافه کرد: هنوز هیچ تصمیمی در مورد این پرونده نگرفته است.
شکایات جدید بخش تازه ای از مبارزه مداوم بین شرکای سابق بر سر استفاده از فناوری های صوتی و بلندگوهای هوشمند است که به دعاوی دو طرف در کالیفرنیا، کانادا، فرانسه، آلمان و هلند افزوده می شود.
سونوس در ماه ژانویه ابلاغیه ممنوعیت واردات تعدادی از فناوری ها و ابزار اختصاصی گوگل را از کمیسیون تجارت بین الملل آمریکا دریافت کرد. ماه گذشته، گوگل به دادگاه فدرال کالیفرنیا شکایت نمود و ادعا نمود تکنولوژی جدید دستیار صوتی سونوس چندین حق اختراع گوگل را نقض می کند. سونوس این شکایت ها را «تاکتیک ارعاب» خوانده است. تکمیل تحقیقات در مورد آخرین اتهامات گوگل تا ۴۵ روز دیگر طول می کشد.


منبع:

1401/06/20
09:26:46
0.0 / 5
742
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لینک دوستان بی بی سرور
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد