محکومیت غول مخابراتی آمریکا به دلیل نشت عمدی اطلاعات حتمی شد

محکومیت غول مخابراتی آمریکا به دلیل نشت عمدی اطلاعات حتمی شد

به گزارش بی بی سرور، قاضی آمریکایی درخواست تجدیدنظر شرکت ای تی اند تی را در مورد حکم محکومیت این شرکت به دلیل نشت عمدی اطلاعات مالی در بورس وال استریت رد کرد.به گزارش بی بی سرور به نقل از رویترز، ای تی اند تی به صورت عمدی برخی اطلاعات مالی خاص خویش را در اختیار برخی از تحلیلگران وال استریت گذارده بود و کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا بعد از اطلاع از این مسئله از این شرکت مخابراتی شکایت نمود.
بر اساس حکم ۱۲۹ صفحه ای صادر شده، قاضی شواهدی «مهم » پیدا کرده که نشان داده است AT&T و سه مدیر حوزه سرمایه گذاری آن در مارس و آوریل ۲۰۱۶ به دروغ به تحلیلگران بورس اخطار داده اند که فروش کمتر از حد انتظار گوشیهای هوشمند سبب کاهش درآمد کلی ای تی اند تی می شود.
این اقدام ای تی اند نی نقض قانون پیشگیری از افشای غیرمنصفانه اطلاعات مصوب سال ۲۰۰۰ است که بر مبنای آن افشای اطلاعات غیرعمومی و مهم به صورت خصوصی جرم تلقی می شود تا رقابت منصفانه برای سرمایه گذاران ممکن شود.
ای تی اند تی به این خبر واکنش عمومی نشان نداده است. این شرکت متهم است که جزئیات اطلاعات در ارتباط با تجارت گوشیهای هوشمند خویش را به ۲۰ شرکت درز داده است.

1401/06/19
23:38:33
0.0 / 5
731
تگها: فروش , هوشمند
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد