توافق بر سر عدم افشاگری؛

توئیتر مجبور به پرداخت غرامت 7 میلیون دلاری به یک افشاگر شد

توئیتر مجبور به پرداخت غرامت 7 میلیون دلاری به یک افشاگر شد

بی بی سرور: توئیتر در ماه ژوئن با پرداخت 7 میلیون دلار غرامت به افشاگری که رییس شرکت تسلا از وی برای متهم کردن توئیتر بهره برده بود، موافقت نمود.به گزارش بی بی سرور به نقل از رویترز، این افشاگر که پیتر ماج زاتکو نام دارد در ماه ژانویه توسط توئیتر اخراج شده بود.
وی به عنوان مدیر امور امنیتی توئیتر خدمت می کرد و این شرکت را به طرح ادعای دروغین در مورد وجود یک برنامه امنیتی جامع متهم کرده بود.
وی افشا کرده بود که نه فقط هیچ برنامه امنیتی جدی و گسترده ای در توئیتر وجود ندارد، بلکه تصریح کرده بود که این شرکت بیانیه های دروغینی را برای دفاع از خود در مقابل حساب های هرزنامه فرست و هکرها منتشر نموده است.
قرار است وی در ۱۳ سپتامبر با اعضای کمیته قضائی سنای آمریکا دیدار کند تا در مورد این اتهامات با آنها صحبت کند. در صورت عدم پرداخت غرامت به این فرد، وی قصد داشت شکایت نامه خودرا ضد توئیتر تقدیم دادگاه کند. رییس شرکت تسلا که قصد خرید توئیتر را داشت با اتکا به همین افشاگری ها از انجام تعهدات خود و خرید آن سر باز زد.
زاتکو به عنوان قسمتی از توافق با توئیتر، یک توافق نامه عدم افشای اطلاعات با این شرکت امضا کرد که او را از صحبت علنی در مورد فعالیت هایش در توئیتر یا تحقیر این شرکت منع می کند.


منبع:

1401/06/18
23:24:05
0.0 / 5
327
تگها: امنیت
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد