نوری:

دولت قیمت اینترنت را کاهش دهد

دولت قیمت اینترنت را کاهش دهد

بی بی سرور: رییس فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی اظهار داشت که انتظار می رود دولت درباره ی زیرساخت ها و افزایش پهنای باند و تسهیل دسترسی و کاهش قیمت های تمام شده اینترنت اقدامات جدی انجام دهد.


غلامرضا نوری قزلجه در گفت و گو با ایسنا با اشاره به کاهش سرعت اینترنت و افزایش قیمت بسته های اینترنتی اظهار داشت: باتوجه به پیشرفت در حوزه ی تکنولوژی و IT انتظار مردم و کاربران این است که حداقل ماهانه و بصورت فصلی شاهد بهبود در ارائه خدمات در زمینه اینترنت باشند اما عملا آنچه کاربران تجربه می کنند پیموده شدن یک مسیر برعکس است.
وی با اشاره به اینکه مردم از کندی سرعت اینترنت گلایه دارند، افزود: سرعت اینترنت پایین آمده، دسترسی ها مشکل تر شده و در عین حال نرخها هم بالا رفته است حال اینکه انتظار می رود باتوجه به تیراژ بالای روزانه استفاده کاربران و پیشرفت تکنولوژی با کاهش هزینه استفاده از اینترنت مواجه باشیم نه اینکه کماکان افزایش قیمت را در این عرصه ببینیم.
نوری افزود: نه فقط تسهیل در دسترسی ها در زمینه فضای مجازی و سایت ها را شاهد نیستیم که ما هم به عنوان یک کاربر این وضعیت را لمس می نماییم که قیمت اینترنت بالا رفته و دسترسی ها هم مشکل تر شده است. انتظار می رود با گذشت یک سال از عمر دولت سیزدهم، دولت زیرساخت ها را ارتقاء داده و با افزایش پهنای باند و تسهیل دسترسی ها شاهد کاهش قیمت های تمام شده و انجام اقدامات جدی باشیم نه اینکه برعکس کیفیت استفاده از اینترنت و سرعت پایین آید.
رییس فراکسیون مستقلین ولایی اظهار داشت: این فراکسیون موضوع کاهش سرعت اینترنت و بدنبال آن کم شدن دسترسی به سایت ها و اپلیکیشن های مختلف را از طرق مختلف پیگیری می کند و این را به عنوان اولویت ها و برنامه های کاری اش پیگیری خواهدنمود.
منبع:

1401/06/15
09:14:31
0.0 / 5
553
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد