در واكنش به اتهامات مدیر سابق؛

تلاش توئیتر برای تشدید مقابله با محتوای نامناسب

تلاش توئیتر برای تشدید مقابله با محتوای نامناسب

به گزارش بی بی سرور، توئیتر در بحبوحه اتهامات یکی از مدیران سابق خود در مورد کم کاری در زمینه برخورد با حساب های هرزنامه فرست، اعضای دو گروه مقابله با محتوای مسموم و ربات های هرزنامه فرست را ادغام می کند.به گزارش بی بی سرور به نقل از رویترز، توئیتر گروه تجربه سلامت خویش را که بر روی کاهش اطلاعات نادرست و محتوای مضر کار می کنند، با گروه خدمات توئیتر که مسئول بررسی پروفایل هایی است که کاربران گزارش می کنند و حذف حساب های هرزنامه فرست را بر عهده دارد، ترکیب می کند. گروه جدید با عنایت به ایمیل ارسالی به کارمندان، «محصولات و خدمات بهداشتی (HPS)» نامیده خواهد شد.
الا اروین، معاون محصولات بهداشتی و خدمات توئیتر که در ماه ژوئن به این شرکت پیوست، گروه HPS را رهبری خواهد نمود.
ایروین در ایمیلی به کارکنان نوشت: "ما به گروه هایی نیاز داریم که روی مشکلات خاص تمرکز کنند، بعنوان اعضای یک گروه با هم کار کنند و دیگر در بخش های مجزا فعالیت نکنند." وی اضافه کرد که این گروه بدون هیچ اغماضی پروژه های خویش را اولویت بندی می کند.
ایجاد این گروه از آنجا اهمیت دارد که توئیتر در چندین جبهه به چالش کشیده شده است. پیتر «ماج» زاتکو رئیس سابق واحد امنیت و هکر معروف، این شرکت را به گمراه کردن قانون گذاران فدرال در مورد برخورد با هکرها و حساب های هرزنامه فرست متهم کرده و تصریح کرده برای توئیتر افزایش تعداد کاربران مهم تر از مقابله با حساب های قلابی هرزنامه فرست بوده، چونکه مدیران ارشد این شرکت تا ۱۰ میلیون دلار بابت افزایش تعداد کاربران روزانه پاداش می گرفتند و جدیتی برای مقابله با حساب های هرزنامه فرست نداشتند.
سی ان ان با استناد به این شکایت گزارش داد مدیران توئیتر منابع لازم برای درک کامل تعداد واقعی ربات ها را در این پلت فرم ندارند، توئیتر داده های کاربران را به درستی حذف نمی کند و کارکنان زیادی به این داده های حساس دسترسی دارند و امکان دارد برخی کارکنان توئیتر برای سازمان های اطلاعاتی در خارج از آمریکا کار کنند. توئیتر روز سه شنبه اعلام نمود که اتهامات زاتکو با هدف جلب توجه و صدمه رساندن به شرکت بوده است.


منبع:

1401/06/02
17:21:22
0.0 / 5
660
تگها: امنیت , خدمات , سئو
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد