توییتر برای شکایت از ایلان ماسک تیم حقوقی استخدام کرد

توییتر برای شکایت از ایلان ماسک تیم حقوقی استخدام کرد

به گزارش بی بی سرور توییتر برای شکایت از ایلان ماسک که از قرارداد ۴۴ میلیارد دلاری خرید این شرکت شبکه اجتماعی پا پس کشیده است، شرکت حقوقی ˮواچتل، لیپتون، روزن اند کاتزˮ را استخدام کرد.به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، بلومبرگ به نقل از منابع آگاه نوشت: توییتر می خواهد اوایل هفته جاری شکایت خویش را تنظیم کند. توییتر با استخدام "واچتل"، به وکلایی نظیر بیل ساویت و لئو استراین دسترسی پیدا خواهد نمود که بعنوان رئیس دادگاه دِلاویر عمل می کنند که به این پرونده در آنجا رسیدگی خواهد شد.

ایلان ماسک از شرکت "کوئین امانوئل اورکوهارت اند سالیوان" کمک می گیرد که دفاع موفق در مقابل یک ادعای افترا در سال ۲۰۱۹ داشته و نماینده وی در یک پرونده شکایت سهامدار ضد اقدام ماسک برای خصوصی کردن شرکت تسلا در سال ۲۰۱۸ است.

دِلاویر خانه بیشتر از ده ها شرکت سهامی عام آمریکا همچون توییتر و بیشتر از ۶۰ درصد از ۵۰۰ شرکت فورچون است. در دادگاه دِلاویر، قضات که کارشناسان حقوقی کسب و کار هستند، به پرونده ها بدون هیات منصفه رسیدگی می کنند و نمی توانند حکم پرداخت خسارت تنبیهی را صادر کنند. بر مبنای مبارزات حقوقی قبلی در ارتباط با پرونده های ادغام شرکت ها، چنین پرونده ای امکان دارد چند ماه زمان ببرد و اغلب به توافق خارج از دادگاه برای اجتناب از کشمکش بیشتر منجر می شود.

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و پولدارترین مرد جهان در اظهارنامه رگولاتوری که روز جمعه بعد از آخر فعالیت بازار تنظیم شد، اعلام نمود قرارداد ۴۴ میلیارد دلاری خرید توییتر را لغو می کند چونکه این شرکت شبکه اجتماعی مفاد مختلف توافق خرید را نقض کرده است. برت تایلور، رئیس هیات مدیره توییتر، در واکنش به این تصمیم اعلام نمود هیات مدیره می خواهد اقدام حقوقی را برای اجرای این توافق، پیگیری کند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، ارزش سهام توییتر در معاملات رسمی با ۵.۱ درصد کاهش، به ۳۶.۸۱ دلار رسید و بعد از آخر فعالیت بازار، ۴.۸ دیگر کاهش پیدا کرد و به حدود ۳۵ دلار رسید.
1401/04/20
11:30:39
0.0 / 5
661
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد