وزیر ارتباطات در حاشیه جلسه دولت خبر داد

عرضه بسته اینترنتی مجانی برای سه دهک درآمدی

عرضه بسته اینترنتی مجانی برای سه دهک درآمدی

به گزارش بی بی سرور وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات از عرضه بسته اینترنتی مجانی برای سه دهک درآمدی پایین جامعه اطلاع داد و اظهار داشت: این بسته برای کسانی است که یارانه ۴۰۰ هزار تومانی را در یافت می کنند.


به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، عیسی زارع پور در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) دولت اظهار داشت: برای سه دهک درآمدی پایین جامعه بسته اینترنتی رایگانی را فراهم کردیم که هموطنانی که مشمول هستند می توانند به درگاه ملی خدمات هوشمند به آدرس my.gov.ir رجوع کنند که آنجا شماره تلفنی را ثبت می کنند و بر روی همان شماره تلفن، حال از هر اپراتوری باشد، یک بسته اینترنت مجانی را برایشان فعال می نماییم.
وی در پاسخ به این سؤال که مدت استفاده از این بسته چقدر است، خاطرنشان کرد: دائمی است، البته بسته ها چهار ماهه بوده، اما به صورت دائمی هر چهار ماه یکبار برقرار می شود و می توانند از آن استفاده کنند.
وزیر ارتباطات در انتها اظهار داشت: این بسته برای سه دهک درآمدی پایین که معمولاً کسانی هستند که یارانه ۴۰۰ هزار تومانی دریافت می کنند می باشد و با رفتن به این سامانه می توانند چک کرده و این بسته را برای خود فعال کنند.
زارعی پور در ادامه در پاسخ به سوالی در مورد دلیل کندی سرعت اینترنت با عنایت به این که شبکه هایی مانند فیلیمو و تلوبیون هم تحت تأثیر آن کند شده اند، اظهار داشت: اگر مردم کندی در هر جا مشاهده نمودند با سامانه ۱۹۵ وزارت ارتباطات که به صورت شبانه روزی پاسخگو هستند تماس بگیرند و همینطور سایت وزارت خانه، مبحث را بررسی می نماییم.
وی اضافه کرد: اما کندی کلی اینترنت طی دو سه روز گذشته به علت قطعی های گسترده ای که طی دو، سه شب داشتیم صورت گرفت که برطرف شده است، اما اگر موردی در جایی مشکلی داشت سامانه ۱۹۵ وزارت خانه به صورت شبانه روزی آماده است تا گزارشات مربوطه را دریافت نمایند و دوستان به سرعت مبحث را پیگیری و بررسی نموده و به متقاضیان پاسخ می دهند.

منبع:

1401/04/17
20:04:08
0.0 / 5
694
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان بی بی سرور
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد