بهانه جویی تازه سناتورهای آمریکایی برای محدود کردن تیک تاک

بهانه جویی تازه سناتورهای آمریکایی برای محدود کردن تیک تاک

به گزارش بی بی سرور برخی از سناتورهای جمهوری خواه آمریکایی از شو زی چیو مدیر اجرایی تیک تاک خواستند تا گزارش های در رابطه با انتشار تبلیغات روسی در این شبکه اجتماعی را بررسی کند.به گزارش بی بی سرور به نقل از رویترز، در بخشی از این نامه که توسط استیو دینز نوشته شده و جان کورنین، راجر ویکر، جان باراسو، جیمز لنکفورد و سینتیا لومیس آنرا تأیید کرده اند آمده است: گزارش های اخیر نشان داده است که تیک تاک به رسانه های دولتی روسیه امکان داده تا سیل تبلیغات را در پشتیبانی از جنگ منتشر کنند. هیچ شرکتی نباید خویش را در موقعیتی قرار دهد که باعث تشدید انتشار دروغ های کرملین شود، امری که به پشتیبانی از گزینه منتخب روسیه یعنی جنگ در اوکراین منجر می شود.
در ادامه نامه سناتورها از این مسئله که تیک تاک نشر تبلیغات در پشتیبانی از جنگ را تسهیل کرده، اظهار نگرانی و تصریح شده که این کار بر خسارات انسانی جنگ می افزاید. این ادعاها در شرایطی توسط سناتورهای امریکایی صورت گرفته که آنها در مورد نشر محتوای جنگی در ارتباط با جنایت های آمریکا و متحدان آن در منطقه غرب اساسی حساسیت خاصی از خود نشان نمی دهند.
رویترز در ماه مارس گزارش داده بود که این اپلیکیشن ویدئویی متعلق به چین پخش زنده و آپلود ویدیوها را از راه پلت فرم خود در روسیه، متوقف خواهد نمود.


منبع:

1401/03/29
13:35:11
0.0 / 5
700
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد