عرضه تعرفه های ویژه و بسته های استثنایی همراه اول برای حجاج

عرضه تعرفه های ویژه و بسته های استثنایی همراه اول برای حجاج

به گزارش بی بی سرور با فرارسیدن موسم حج ابراهیمی، همراه اول از عرضه تعرفه های ویژه و بسته های استثنایی رومینگ بین الملل برای کاهش هزینه های ارتباطی زائرین خانه خدا اطلاع داد.


به گزارش بی بی سرور به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در جهت رفاه حال و کاهش هزینه ارتباطی زائرین خانه خدا، همراه اول تعرفه های ویژه و بسته های استثنایی رومینگ بین الملل را در روزهای حج سال جاری جهت استفاده در کشور عربستان عرضه کرده است. امکان استفاده از تلفن همراه برای ارسال یا دریافت صوت، دیتا و پیامک هنگام مسافرت به خارج از محدوده جغرافیایی زیر پوشش شبکه اپراتور کشور مبدا، با استفاده از شبکه های تلفن همراه کشور مقصد را سرویس رومینگ بین الملل می گویند و لازم است مشترکان حتما پیش از سفر با استفاده از کد دستوری «ستاره ۱۰ ستاره ۲۹۱۱ مربع» نسبت به فعالسازی سرویس رومینگ بین الملل خود اقدام نمایند. تمامی مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول از تاریخ ۲۱ خرداد تا ۷ مرداد ۱۴۰۱ که مصادف با ایام تشرف است، می توانند برای مدیریت و کاهش هزینه های ارتباطی خود، با رفتن به فروشگاه آنلاین همراه اول یا اپلیکیشن «همراه من» یا شماره گیری کد دستوری «ستاره ۱۰ ستاره ۲۹۱۳۴ مربع» مبادرت به خرید و فعالسازی بسته های ویژه حج کنند. اقوام، دوستان و خانواده های حجاج که در ایران حضور دارند هم در هر زمان می توانند نسبت به خرید این بسته ها برای مسافران شان در کشور عربستان اقدام نمایند. با عنایت به طرح ها و بسته های استثنایی تدارک دیده شده ویژه این ایام، استفاده از «سیمکارت ایرانی» با بسته های رومینگ بین الملل، به صرفه تر از سیم کارت های عربستانی است و اپراتور اول پیشنهاد کرده حجاج از سیم کارت های همراه اول خودشان در عربستان استفاده کنند.

بسته ویژه ای که از ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ با قابلیت یکبار فعالسازی در دسترس حجاج قرار می گیرد، ۱.۵ گیگابایت دیتا به قیمت ۱۸۰ هزار تومان با مدت اعتبار ۶۰ روز از زمان فعالسازی است که حتی پیش از سفر هم به سادگی میتوان از راه درگاه فروشگاه آنلاین همراه اول خریداری کرد. همینطور ۴ بسته دیگر با مشخصات «۵۰۰ مگابایت دیتا»، «۳ گیگابایت دیتا + ۱۰ دقیقه مکالمه هدیه»، «۱۰ گیگابایت دیتا + ۱۵ دقیقه مکالمه هدیه» و «۳۰ گیگابایت دیتا + ۳۰ دقیقه مکالمه هدیه» هم طراحی شده که مشترکان همراه اول می توانند با استفاده از هدیه مکالمه با شماره های ایران یا عربستان تماس بگیرند و همینطور به تماسهای از مقصد ایران و کشور عربستان پاسخ دهند. با استفاده از بسته های اینترنت رومینگ بین الملل، همه امکانات ارتباطی همچون مکالمه و تماس تصویری با پیام رسان ها، دسترسی امن به پرتال های بانکی، درگاه های دولتی و اپلیکیشن های ایرانی برای حجاج مهیا است. لازم به ذکر است که مشترکان، شرکت ها و سازمان ها می توانند این بسته ها را از ایران برای مسافران یا نمایندگان خود خریداری کنند؛ چونکه با خرید این بسته ها، سرویس رومینگ مشترک موردنظر هم فعال می شود. اپراتور اول همینطور تاکید کرده که روشن کردن گوشی و دریافت پیامک در سرویس رومینگ بین الملل هزینه ندارد.

1401/03/18
23:57:29
0.0 / 5
706
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان بی بی سرور
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد