اپلیکیشن های تماس ویدیویی گوگل ادغام می شوند

اپلیکیشن های تماس ویدیویی گوگل ادغام می شوند

به گزارش بی بی سرور گوگل با هدف ساده کردن خدمات ارتباطی خود، اپلیکیشن های تماس ویدیویی Duo و Meet را در یک پلت فرم ادغام می کند.به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، تا چند هفته دیگر، گوگل قابلیت های اپلیکیشن Meet را به Duo اضافه خواهد نمود. زمانی که این اتفاق روی دهد، کاربران می توانند از این اپلیکیشن که تا این مقطع، برای تماس ویدیویی شخصی طراحی شده بود، برای برنامه ریزی دیدارها استفاده کنند. قابلیتهای دیگری که برای Duo در راه خواهد بود، شامل پشتیبانی برای بکراندهای مجازی، اشتراک گذاری زنده محتوا و چت متنی در هنگام جلسه ویدیویی خواهد بود.

همزمان، گوگل به کاربران Duo قول داده است قابلیتهایی که می شناسند و دوست دارند مانند امکان استفاده از فیلترها و افکتها برای تماسهایشان، حذف نخواهند شد. همینطور تاریخچه تماس، مخاطبان و پیامها از این اپلیکیشن حذف نخواهند شد. این بخشی از وعده گوگل برای یکپارچه کردن دقیق دو پلت فرم و تضمین پشتیبانی از شمار زیادی از کاربران تا حد امکان دارد.

هنگامی که این فرایند تکمیل شد، گوگل نام نسخه های موبایل هر دو اپلیکیشن را تغییر خواهد داد و Duo به Meet و Meet فعلی به Meet Original تغییر نام خواهد داد. این شرکت به وبسایت ورج اعلام نمود می خواهد اپلیکیشن آخری را در نهایت منسوخ کند. باآنکه این اقدامات امکان دارد گیج کننده باشد اما گوگل دلیل خوبی برای آن دارد. این شرکت اعلام نموده است پیشرفتگی زیادی در اپلیکیشن موبایلی Duo بکار رفته و گوگل نمی خواهد این اپلیکیشن را رها کند.

بر اساس گزارش وبسایت انگجت، گوگل بر این باور است که یکپارچه کردن این دو پلتفرم، به نفع کاربران خواهد بود. طی چند سال گذشته اپلیکیشن های Duo و Meet به موازات تقاضای فزاینده برای تماس ها و دیدارهای مجازی، رشد کرده اند و الان این تجربه در چارچوب Google Meet بهتر خواهد شد. چالش گوگل، یافتن راهی برای ادغام این دو اپلیکیشن با یکدیگر بدون پیچیده کردن آنهاست. خیلی از افراد، Duo را برای سادگی آن دوست دارند و پیچیدگی بیشتر امکان دارد سبب شود به اپلیکیشن های دیگر مهاجرت کنند.

منبع:

1401/03/14
13:26:37
0.0 / 5
817
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد