بررسی افزوده شدن گزینه ویرایش پیام ها به واتساپ

بررسی افزوده شدن گزینه ویرایش پیام ها به واتساپ

بی بی سرور: واتساپ درحال آزمایش گزینه ای برای ویرایش پیام هایی است که ارسال شده اند.به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، این گزینه به کاربران اجازه خواهد داد اشتباهاتی مانند خطاهای نوشتاری در پیام هایشان را اصلاح کنند بدون اینکه مجبور باشند پیامشان را از چت حذف کرده و باردیگر پیام جدیدی را بنویسند. بر اساس گزارش وب سایت WABetaInfo، هنگامی که کاربر با فشردن انگشت خود روی پیام، آنرا انتخاب نماید، این گزینه در کنار گزینه های Info و Copy ظاهر خواهد شد. این وب سایت اسکرین شاتهایی از آزمایش گزینه ویرایش پیام ها در واتساپ را منتشر نموده است.

با انتخاب گزینه ویرایش (Edit) از فهرستی که ظاهر شده است، کاربران می توانند پیام مورد نظرشان را ویرایش کنند.

هنوز مشخص نیست که آیا دریافت کننده پیام متوجه ویرایش شدن پیام خواهد شد یا خیر. همین طور بعید است کاربران بتوانند سابقه ویرایش پیام را جهت بررسی پیام اولیه، ببینند.

این اسکرین شات ها، طراحی این گزینه در تازه ترین نسخه آزمایشی بتایی واتساپ برای اندروید را نشان میدهد. با این وجود گفته شده که واتساپ سرگرم کار روی معرفی گزینه ویرایش برای کاربران نسخه iOS و دسکتاپ هم است.

برای اولین بار نیست که واتساپ درحال کار روی گزینه ویرایش پیام هاست. در سال ۲۰۱۶ هم WABetaInfo گزارش کرده بود این برنامه مسنجر، سرگرم کار روی گزینه ویرایش و حذف پیام است. اشارات بیشتر به هر دو گزینه در برخی از نسخه های آزمایشی این اپلیکیشن در سال ۲۰۱۷ ظاهر شد.

با این حال واتساپ در آن زمان این گزینه ها را حتی برای آزمایش کنندگان بتا هم فراهم نکرد. واتساپ بجای افزودن گزینه ویرایش پیام ها، قابلیت "حذف برای همه" (Delete for Everyone) را در ماه نوامبر سال ۲۰۱۷ معرفی نمود تا به کاربران اجازه دهد پیامی که اشتباه داشته است را کاملا حذف نمایند.

بر اساس گزارش وب سایت گجت ۳۶۰، همین طور واتساپ در تازه ترین نسخه آزمایشی بتای اپلیکیشن اندرویدی خود، پشتیبانی از تناژهای پوستی مختلف برای واکنش به پیام ها را آغاز نموده است و این امکان هم اکنون برای برخی از آزمایش کنندگان سرویس بتا قابل دسترس است. کاربران می توانند تناژ پوستی واکنش به پیام را برمبنای آخرین تناژ پوستی در لیست ایموجی های اصلی خود تغییر دهند.

منبع:

1401/03/12
23:36:00
0.0 / 5
722
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان بی بی سرور
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد