ترس شدید بر بازار رمزارزها مستولی شد

ترس شدید بر بازار رمزارزها مستولی شد

بی بی سرور: بیتکوین و اتریوم در 24 ساعت گذشته پشتیبانی ارزش خودرا از دست دادند و احساسات بازار رمزارزها باردیگر گرفتار ترس شدید شد. داده های زنجیره ای حاکی از افزایش فشار فروش است که می تواند منجر به زیان قابل توجهی شود.


به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، بیتکوین و اتریوم با از دست دادن مناطق حمایتی حیاتی، بنظر می رسد که ضررهای قابل توجهی را تجربه کنند.
در ۲۴ ساعت گذشته، نزدیک به ۳۰۰ میلیون دلار موقعیت های خرید و فروش در سراسر بازار ارزهای دیجیتال نقد شده است. داده های پلت فرم تحلیلی کوین گلس (Coinglass) نشان میدهد که زیان ها مدت کوتاهی بعد از سقوط بیتکوین به زیر ۲۸هزار دلار و از دست دادن پشتیبانی اتریوم در ۱۸۰۰ دلار افزوده شد.
حالا فعالان بازار برای فروش تعدادی از توکن های خود به صرافی ها هجوم آورده اند.
داده های زنجیره ای نشان میدهد که نهنگ های دارای ۱۰۰۰ تا ۱۰هزار بیتکوین در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۳۰هزار بیتکوین به ارزش تقریبی ۸۷۰ میلیون دلار را فروخته یا باردیگر خریداری نموده اند. افزایش فعالیت شبکه با افزایش قابل توجهی در تعداد توکن هایی که به کیف پول های صرافی ارزهای دیجیتال شناخته می شوند، همزمان است. بیش از ۱۰هزار بیتکوین در همان بازه زمانی به پلت فرم های معاملاتی ارسال شده که بر این ارز دیجیتال پرچمدار فشار وارد کرده است.
در صورتیکه سفارش های فروش در صرافی های ارزهای دیجیتال انباشته می شوند، پشتیبانی بیتکوین ضعیف بنظر می رسد.
مدل جهانی ورودی/خروجی پول نشان نمی دهد که بیتکوین بتواند از متحمل شدن ضرر بیشتر پیشگیری کند. چیزی که می توان مشاهده کرد یک مانع عرضه عظیم بین ۲۹هزار و ۱۹۰ تا ۳۰هزار و ۷۰ دلار است که در آن ۱.۴۶ میلیون آدرس بیش از ۹۰۰هزار بیتکوین خریداری کردند.
بیتکوین باید خیلی سریع این منطقه حیاتی را بعنوان پشتیبان بازیابی کند تا شانس خوبی برای بازگشت داشته باشد. عدم انجام این کار می تواند موجب ایجاد وحشت در بین این آدرس ها و موجب فروختن بیتکوین شود و بیتکوین را به پایین ترین سطح ۲۵هزار ۳۷۰ دلار یا حتی ۲۱هزار دلار می فرستد.
بااینکه معیارهای روی زنجیره افزایش مشابهی را در تعداد اتریوم که به کیف پول های صرافی ارزهای رمزنگاری شده وارد می شوند را نشان نمی دهند، مدل جهانی ورودی/خروجی پول کمبود تقاضا را نشان میدهد. مهم ترین سطح پشتیبانی برای اتریوم حدود ۷۳۰ دلار است، جایی که بیش از ۱۳.۳۱ میلیون آدرس بیش از ۱۳.۲۵ میلیون اتریوم خریداری کردند.
کریپتو گزارش کرد، برمبنای تاریخچه تراکنش، اتریوم تا آن زمان که به پایین ترین سطح بازار در حدود ۷۳۰ دلار برسد یا به بالای ۲۵۵۰ دلار برسد، بعید است که بهبود یابد و وارد روند صعودی جدیدی شود.
شرایط فعلی حاکی از آنست که فضای بیشتری برای کاهش قبل از اختتام زمستان کریپتو وجود دارد. خوشبختانه، چند معیار روی زنجیره وجود دارد که به دقت پایین ترین بازارهای قبلی را پیش بینی کرده اند و می توانند راهنمایی هایی در مورد تغییر روند بالقوه در آینده عرضه کنند.
مجموع ارزش بازار جهانی رمزارزها هم اکنون ۱.۹۱ تریلیون دلار برآورد می شود که این رقم نسبت به روز قبل ۵.۱۶ درصد کمتر شده است. هم اکنون ۴۶.۱۳ درصد کل بازار رمزارزها در اختیار بیتکوین بوده که در یک روز ۱.۰۲ درصد افزایش داشته است.
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۷.۱۸ میلیارد دلار است که ۵۱.۹۳ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز هم اکنون ۸.۲۸ میلیارد دلار است که ۷.۷۲ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه های پایدار حالا ۹۳.۱۶ میلیارد دلار است که ۸۶.۹۲ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.
به روزرسانی قیمت رمزارزها (تا ساعت ۱۱: ۱۲ بامداد به وقت شرقی)
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
۱- بیت کوین
قیمت: ۲۸ هزار و ۸۴۰.۷۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۶۷ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۶۲ درصد کاهش
۲- اتریوم
قیمت: هزار و ۷۵۸.۲۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۸.۵۲ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۲.۳۵ درصد کاهش
۳- بایننس کوین
قیمت: ۲۹۵.۸۷ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۷.۷۶ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۵۸ درصد کاهش
۴- تتر
قیمت: ۰.۹۹۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۲ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۰ درصد کاهش
۵- سولانا
قیمت: ۴۱.۱۲ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱۱.۳۵ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۹.۵۷ درصد کاهش
۶- کاردانو
قیمت: ۰.۴۶۰۵ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۸.۳۴ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲۱۲.۴۲ درصد کاهش
۷- ریپل
قیمت: ۰.۳۹۶۲ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۴۵ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۸.۱۳ درصد کاهش
۸- پولکا دوت
قیمت: ۸.۸۱ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۸.۲۴ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۹.۵۵ درصد کاهش
۹ - یو اس دی کوین
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۳ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۵ درصد افزایش
۱۰- دوج کوین
قیمت: ۰.۰۷۷۴۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۴.۱۴ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۹.۶۱ درصد کاهش
منبع:

1401/03/08
14:47:08
0.0 / 5
724
تگها: فروش
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان بی بی سرور
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد